Anasayfa / Genel / Charlotte Hornets Cleveland Cavaliers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Mart 2017

Charlotte Hornets Cleveland Cavaliers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Mart 2017

Harika bir NBA programı karşımızda. Bu maçlar arasından gece S Sport kanalından da naklen yayınlanacak olan Charlotte Hornets Cleveland maçını tercih ettim. Maç bu gece saat 02:00’de başlayacak. İddaa kodu 662 olan maçın açıklanan iddaa handikapları 3,5 sayı ile evsahibinin tarafında. Maçın alt üst bareminin 213,5 sayı olduğunu görüyoruz. Öte yandan yurtdışı bahis sitelerinde Cleveland takımının handikapsız galibiyet oranı güncel olarak 1.66 seviyelerinde.

Oldukça zor geçmesi beklenen mücadele öncesi Charlotte tarafı da Cleveland tarafı da oldukça gergin. Charlotte son düzlüğe girilirken playoff potasının dışında kaldı ve artık son kurşunlarını atıyor. Playoff için mücadele eden takımlar arasında en az şans verilen takım şu aşamada kendileri. Cleveland tarafının gerginliği ise son maçlardaki kötü karne. Playoff süreci yaklaşmışken takım çok da hazır bir görüntü çizmiyor. Elbette o dönem vitesi yükselteceklerdir fakat bence taım ritim düşürdüğü zaman bu bir şekilde playofflara da yansıyor. Golden State bu felsefeyle normal sezonda da çok konsantre oynuyor. Bunun da elbette riskli tarafları var fakat bence doğru olan yaklaşım bu. Bu iki takım arasında bu sene oynanan iki maçı da Cleveland rahat kazandı. Yılbaşında bu sahada oynanan maçı Cleveland 12 sayılık bir farkla lehine çevirmişti. Charlotte o dönemlerde bundan çok daha iyi bir basketbol oynuyordu. Bu iki takım arasında oynanan maçlarda Cleveland’ın inanılmaz ezici bir üstünlüğü bulunuyor. Son 10 maçın 9 tanesinde gülen taraf kendileri olmuş.

Charlotte bu sezon toplamda 32 galibiyet elde etti. Bu salonda ise konferansın en iyi 8. takımı durumunda. Sezona harika başlayan Charlotte, sonrasında inanılmaz bir düşüş yaşadı ve hala tam anlamıyla toparlanmış sayılmazlar. Son maçta deplasmanda Orlando’yu çok zorlandıkları maçta yenmeyi başardılar. Bu galibiyetlerin seri şeklinde gelmesi gerekiyor ki playoff şansları artabilsin. Charlotte Hornets’te o istikrar ışığını göremiyorum. Bu gece Plumlee ve Sessions yok. Cleveland takımı ise son 7 deplasman maçının 5 tanesini kaybettiler. Dışarıda savruk bir halleri var. Özellikle Denver karşısında tamamen dağıldılar diyebilirim. İştahlı takımlar karşısında kontrolü ellerine geçiremiyorlar. Denver maçını farklı kaybettikleri için bu maça iyi motive olacaklardır. Tahminim 2 yönünde.

İddaa Oranı: MS 2 (3,5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 / 1.66Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir