Anasayfa / Chicago Bulls / Chicago Bulls – Phoenix Suns İddaa Tahmini 04.03.23 (2)

Chicago Bulls – Phoenix Suns İddaa Tahmini 04.03.23 (2)

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Chicago Bulls Cumartesi günü saat 04:00’da Phoenix Suns ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Bulls son 4 maçından 3 tanesini kazandı ve bu sayede 29 galibiyete ulaştı, kendilerine Doğu’da 11. sırada yer budlular. Hedefledikleri play-in yarışısından artık sadece 1 adım uzaktalar. Evlerindeki son 2 maçlarında dişlerine göre rakiplerler karşılaşmışlar ve Nets’i tam 44 sayı farkla, Wizards’ı da 20 sayı farkla ezerek geçmeyi bilmişlerdi. Ancak son maçlarında konuk oldukları zayıf Pistons karşısında kötü sinyaller vermişler, zorla 2 sayı farkla kazanabilmişlerdi… Javonte Green ile Lonzo Ball dışında eksikleri yok.

Suns ise Durant’in sahalara dönmesiyle gücüne güç katmış, Batı’nın iddialı takımlarından birisi. Onlar da son 3 maçlarından ikisini kazanarak formda olduklarını gösterdiler. Bu sayede de 34 galibiyete ulaştılar ve ana hedefleri olan ilk 4 yarışına 4. sıradan girmiş durumdalar. Deplasman karneleri de iyi durumda. Evden uzaktaki son 3 maçtan ikisinde Pacers’ı 13 ve Hornets’ı 14 sayı farkla geçerken güçlü Bucks karşısında da direnmişler ama 3 sayı farkla yenilmişlerdi. Shamet’den faydalanamayacaklar, Ross’un durumu da maç saatinde belli olacak. 

Suns’ın elinde Durant, Ayton, Paul, Booker gibi üst seviyede silahlar, yıldızlar var. Son maçta da bir diğer Doğu takımı Charlotte karşısında yine deplasmanda tam 14 sayı farkla kazanarak güç gösterisi yapmışlardı rakiplerine. Evet Bulls da son dönemde ritmini bulmuş bir takım ama 1 Aralık’taki ilk maçta rakiplerine deplasmanda tam 19 sayı farkla yenilmiş olduklarını da unutmayalım. Şimdi o takıma bir de Durant eklenmiş durumda! Suns’ın güç ve kalite farkını sahaya yansıtıp deplasmanda da olsa kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …