Anasayfa / İddaa Tahminleri / Miami Heat – New York Knicks iddaa Tahmini 04.03.23 (2)

Miami Heat – New York Knicks iddaa Tahmini 04.03.23 (2)

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Miami Heat Cumartesi günü saat 04:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.44 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.66 olarak açıklamış.

Heat konferansın orta şekerli takımlarından birisi. Ancak son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiklerini ve fırmsuz olduklarını belirtelim. Buna rağmen topladıkları 33 galibiyetle kendilerine 7. sırada yer buldular ve hedefledikleri 6. sıradan sadece 1 adım gerideler… Evlerindeki son 2 maçlarında da formsuz grafikleri devam etmişti, önce Nuggets’a 4 sonra da Sixers’a tam 23 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu ezilmişlerdi! Jovic, Lowry ve Ömer Faruk’dan bu maçta da faydalanamayacaklar, Martin ile Butler’ın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Knicks ise son dönemin en formda en diri takımlarından birisi. Tam 7 maçtır bileklerini bükebilen çıkmadı ve bu sayede 37 galibiyete ulaşarak kendilerine 5. sırada yer buldular, hedefledikleri ilk 4 yarışından 2 adım gerideler ki bir maçları da eksik… Deplasmandaki son 2 maçlarına baktığımızda ise önce Hawks’ı 21 sonra da Wizards’ı 6 sayı farkla geçmişlerdi. Özellikle hücumda çok formdalar, son maçta Nets potasına tam 142 sayı göndermişlerdi! Eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor bu maç öncesinde. 

İki takım da play-off potasında kendilerine iyi bir yer kapmak istiyorlar ve bu yolda da kritik bir maça çıkacaklar. Ancak son dönemdekim form grafiklerine baktığımızda Knicks’in buraya 7 galibiyetlik bir seriyle geldiğini hatırlatmamız gerekiyor ki bir de Heat adına Butler’ın oynamama durumu var. Açıkçası oynayabilse de bu formsuz dönemlerinde Knicks gibi alev almış bir takıma karşı gelebileceklerini düşünmüyorum. Yine de handikap riskine girmeden direkt Knicks galibiyetini seçeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.44
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …