Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – Golden State Warriors İddaa Tahmini 09.11.23

Denver Nuggets – Golden State Warriors İddaa Tahmini 09.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Denver Nuggets Perşembe günü saat 06:00’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Denver son şampiyon olarak başladığı sezonda dominant performanslar sergiliyor, adeta bıraktığı yerden devam ediyor! Nitekim son 3 maçlarını da üst üste kazandılar ve 8. maçlarından 7. galibiyetlerini çıkardılar. Şuanda konferansın liderlik kotluğunda oturuyorlar Dallas’dan bir maç fazlalarıyla. Bu sezon şimdiye kadar evlerinde 5 maç yaptıklarını ve tamamını kazandıklarını da hatırlatalım! Son olarak Pelicans’ı 18 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Murray’den faydalanamayacaklar, başka önemli eksikleri yok.

Warriors da konferansın formda ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 galibiyet çıkardılar ve toplamda da 8. maçlarından 6. galibiyetlerini çıkarmış oldular, zirve takiplerini sürdürüyorlar. Ancak deplasmandaki son 2 maçlarında Doğu ekiplerine karşı iyi iş çıkaramadıklarını gördük. Önce dişli rakilerden Cavs’a tam 11 sayı farkla yenilmişler, sonra da zayıf rakiplerden Pistons karşısında zaman zaman zorlansalar da 11 sayı farkla bu kez kazanmayı bilmişlerdi. Draymond Green’den bu maçta faydalanamayacaklar, başka önemli eksikleri yok. 

Batı’nın iki güçlü takımının kapışmasını izleyeceğiz. Her ne kadar denk güçlerin mücadelesi olacak olsa da hem Denver’ın ev sahibi avantajının bulunması hem de Jokic’i savunmasıyla sıkabilecek en önemli isimlerden Draymond Green’in forma giyemeyecek olmasıyla ibrenin Denver’a kaydığını düşünüyorum. Curry ve Thompson atarak direnmeye çalışacaklardır ama Jokic’e içerden çözüm bulamayacakları için direnseler de kaybedeceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …