Anasayfa / Genel / Gaziantep – Beşiktaş Maçı İddaa Tahmini 25 Mayıs 2017

Gaziantep – Beşiktaş Maçı İddaa Tahmini 25 Mayıs 2017

Gaziantep - Beşiktaş Maçı İddaa Tahmini 25 Mayıs 2017
Gaziantep – Beşiktaş Maçı İddaa Tahmini 25 Mayıs 2017

Beklendiği gibi ilk maçta iyi direnç gösteren Gaziantep 25 Mayıs Perşembe saat 18:30’da güçlü rakibi Beşiktaş‘ı bu kez evinde ağırlayacak.

Son topa mücadelenin devam edeceği çekişmeli maçın analizine geçerken önce baremlere bakalım. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da ev sahibi lehine 5.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 155.0 olarak set edilmiş. İddaa’da henüz baremler açılmadı.

Direndiler Ama Güçleri Yetmedi

Koç Dedas’ın ekibi Gaziantep ilk maçta genel anlamda iyi direnç göstermişti. Ligin en iyi ribaund takımlarından biri olan rakibine bu alanda yenilmediği gibi savunmada da iyi iş çıkarmışlardı. Rakibin iki etkili uzununu durdurmanın yanında 3 sayı savunmasını da etkili yapmışlardı. Ancak problem işin hücum tarafındaydı. Sezon içi karşılaştıkları 2 maçta da olduğu gibi siyah beyazlıların sert ve baskılı savunması karşısında tam 18 top kaybı yaptılar ve zaten düzensiz olan hücumları iyice karmaşık bir hal aldı. Her ne kadar artık onların oyun tarzı haline gelse de özellikle Marcus Haislip‘in aldığı her topu kullanması ve yay gerisinden 3/11 gibi facia bir isabet oranıyla oynaması deplasman maçındaki galibiyet umutlarını söndürdü. Andy Rautins gibi bir oyuncu 31 dakika sahada kalmasına rağmen sadece 3 top kullanabildi ve hiç sayı üretemedi. Bu kötü yüzdeye rağmen Haislip 16 sayıyla oynarken, maçın yıldızı yine Marcus Denmon‘dı. Son haftaların formda ismi Davon Jefferson ise benchten geldiği maça konsantre olamadı ve rakibin sert boyalı alan savunmasına karşı eridi.

Siyah Beyazlılar Seriyi Uzatmaz

Siyah beyazlılar evlerinde yine hata yapmadılar ancak beklenenden fazla zorlandılar. Özellikle hücumda çok verimsiz bir maç çıkardılar. Maçın başında Michael Roll ve sonrasında DJ Strawberry yaratıcılık rolünü üstlendiler. Fakat alışık oldukları gibi pota altını etkili kullanamamaları, Earl Clark ile Vladimir Stimac‘ın toplamda sadece 12 sayıda kalmaları da bunun temel nedeniydi. Herşeye rağmen hücumda topun değerini bilmeleri ve rakibe göre daha organize oynamaları onlara maçı getiren temel etkendi. Maç boyu topun kontrolüne sahip iki oyuncu Roll ve Strawberry hiç top kaybı yapmadılar. Yani Gaziantep’e açık alanda koşma ve kolay sayı bulma şansı vermediler. Koç Sarıca benchten de iyi bir katkı aldı. Sertaç Şanlı ve Kenan Sipahi görevlerini yaptılar. Kyle Weems ise maçın x-faktörü oldu, kenardan gelip 12 sayı 4 ribaund ve 3 top çalma ile oynadı.

Gaziantep – Beşiktaş İddaa Tahmini

Gaziantep şutları sokmaya başladığı zaman çok tehlikeli bir takım oluyor, bunu sezon boyunca gördük. Ancak savunmada çok kırılgan bir takımlar. Beşiktaş sezon içerisindeki iki maçta da son maçta da onları savunmada durdurabileceklerini gösterdi. Deplasmandaki bu maçta da hata yapmayacaklarını ve yarı final biletini ceplerine koyacaklarını düşünüyorum.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: MS 2 / 1.35Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Milwaukee Bucks – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 01.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Milwaukee Bucks, Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat 03:00’te Detroit Pistons ile Fiserv Forum’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir