Anasayfa / Genel / Galatasaray – Anadolu Efes Maçı İddaa Tahmini 25 Mayıs 2017

Galatasaray – Anadolu Efes Maçı İddaa Tahmini 25 Mayıs 2017

Galatasaray - Anadolu Efes Maçı İddaa Tahmini 25 Mayıs 2017
Galatasaray – Anadolu Efes Maçı İddaa Tahmini 25 Mayıs 2017

İlk maçta son bölümde direnci kırılan Galatasaray tamam mı devam mı maçında 25 Mayıs Perşembe saat 20:30’da Anadolu Efes‘i ağırlayacak.

Nefeslerin tutulacağı müthiş mücadelenin detaylarına geçmeden önce her zamanki gibi baremlere bakalım. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da ev sahibi lehine 1.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 162.5 olarak set edilmiş. İddaa’da henüz baremler açılmadı.

Son Bölümde Direnemediler

Koç Ataman’ın cezası nedeniyle tribünde olduğu maçta Galatasaray rakibi karşısında ilk yarı iyi iş çıkardı mental olarak daha hazır olduğunu da gösterdi. Ancak ikinci yarı ile beraber başlayan üçlük yağmuruna engel olamadıkları gibi yorgunluk da boy göstermeye başladı. Maça çok iyi başlayan Sinan Güler‘in enerjisinin düşmesi, Vladimir Micov, Blake Schilb, Austin Daye üçlüsünün konsantrasyon problemi yaşamaları ile beraber savunmada düştüler. Kenardan gelen Alex Tyus ve Göksenin Köksal enerji katsalar da yeterli olmadı. Sakatlıktan dönen Tibor Pleiss iyi sinyaller verirken Errick  McCollum özellikle oyunun son bölümlerinde takımını adeta tek başına sırtladı, farkın daha da açılmasını engelledi. Koç Ataman’ın cezası tamamlandı, 2.maçta takımının başında yer alacak.

Halen Mental Olarak Düşükler

Anadolu Efes Olympiakos’a elenmesinin ardından üstündeki ölü toprağını bir türlü atamamış ve bu durum son haftalardaki erteleme maçlarına da yansımıştı. Bu maça da düşük konsatrasyonla başladılar ve ilk yarı sonunda yine Efes’li oyuncuların sezonu kapatmış olduğu düşüncesi herkesin aklında belirmeye başladı. Ama ikinci yarı ile beraber Jayson Granger‘ın liderliğinde Cedi Osman‘ın da katkılarıyla üst üste gönderdikleri üçlükler ibreyi tamamen lacivert beyazlılara çevirdi. Özellikle 5/7 üçlük isabeti ile oynayan Granger takımını ipten aldı diyebiliriz. Derrick Brown da Daye’in savunmadaki zaaflarını çok iyi kullanarak sürekli aktifti hücumda ve bunun da ödülünü 17 sayı ile aldı. Bryant Dunston da zaman zaman Tyus ve Pleiss’a karşı zorlansa da yine verimli bir maç çıkardı 11 sayı 8 ribaund ile.

Galatasaray – Anadolu Efes İddaa Tahmini

Galatasaray mental olarak düşmüş rakibini yakalamışken son darbeyi vuramadı. Galatasaray’ın ateşli taraftar desteği ve koç Ataman’ın benche dönmesi ile sezona erken veda etmemek için son topa kadar mücadele edeceğini düşünüyorum. Anadolu Efes halen kırılgan bir takım ve Galatasaray yeteri kadar direnirse sağlam kalmaları kolay değil, Granger bir kez daha böyle üçlük atamaz.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: MS 1 (+1.5) / 1.95Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir