Anasayfa / Genel / Gs Kimis Apollon Patras Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 8 Nisan 2017

Gs Kimis Apollon Patras Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 8 Nisan 2017

8 Nisan Cumartesi günü saat 17:00’de başlayacak Yunanistan Ligi mücadelesinde düşme potasının iki gediklisi GS Kymis ve Apollon karşı karşıya gelecek. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da deplasman takımı lehine 2.5 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 144.5 olarak set edilmiş. İddaa’da 680 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 3.5 handikap açılırken toplam sayı limiti de 146.5 olarak set edilmiş.

Koç Bratsiokas’ın takımı Kimis şuanda Yunan liginde 7 galibiyetli Koroivos ile birlikte 12.sırayı paylaşıyor ve düşme potasında yer alan bu maçtaki rakiplerinin sadece 1 galibiyet önündeler. Mart başında yakaladıkları çıkışı devam ettiremediler ve 3 maçtır kaybediyorlar. İki pota altı oyuncusu Yunan Toutziarakis ve Amerikalı Orton takımın en güvendiği silahlar. Ayrıca Bulgar keskin nişancı Kostov da zaman zaman sahneye çıkıp hücumda takımına destek olan bir isim. Hem hücum performansı hem de savunma sertliği açısından ligin vasat ekiplerinden biri ev sahibi Kimis. Maç başına ortalama 71 sayı atabiliyorlar ve potalarında da ortalama 78 sayı görüyorlar. 

Apollon Patras da bu maçtaki rakibi gibi Yunan liginin son sıralarında yer alan ekiplerden biri, 6 galibiyetle 13.sıradalar ve düşme tehlikesini hayli yakından hissediyorlar. 15 Şubat’tan bu yana oynadıkları 7 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ve gidişatları hiç iyi değil. Amerikalı 3 oyuncuları takımı sırtlamaya çalışıyor. Tecrübeli oyun kurucu Burtt, keskin nişancı Kalinoski ve yedek oyun kurucuları Hickey takımlarını ayakta tutmaya çalışıyorlar. İşin hücum tarafında ligin en zayıf takımlarından biri Apollon, maç başına sadece 69 sayı bulabiliyorlar ve 13.sıradalar. İşin savunma tarafında ise lig ortalamalarında yer alabildiklerini söyleyebilirim, maç başına 76 sayı yiyorlar ve 9.takım konumundalar. Deplasmanda oynadıkları son 3 maçtan 2 tanesinde 146.5 sayı limiti aşılmadı.

Düşme potasından kurtulmaya çalışan iki denk takımın mücadelesinde sertliğin ön plana çıkacağını düşünüyorum. İki takım için de sezonun hedef maçlarından biri ve sınırlı hücum silahları olduğunu düşünürsek, tempoyu düşürüp birbirlerine minimum skor şansı vermek isteyeceklerdir, bu da skora yansır, kısır bir maç bekliyorum.

İddaa Oranı: Alt (146.5) / 1.70

Bets10 Oranı: Alt (144.5) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Milwaukee Bucks – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 01.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Milwaukee Bucks, Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat 03:00’te Detroit Pistons ile Fiserv Forum’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir