Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 01.09.23

Günün İddaa Kuponu 01.09.23

2023 FIBA Dünya Kupası‘nda son 16 turu heyecanı Cuma maçlarıyla başladı ve ben de sizin için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Slovenya – Avustralya : ÜST (175.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (175.5) – 1.66 (intobet)

İki takım da tempoyu çöok seviyorlar ve bir tarafta Doncic ile Prepelic, diğer tarafta Giddey ile Mills varken bu maçta da farklı bir senaryo ortaya koyacaklarını düşünmüyorum. Karşılıklı olarak tempoyu tetikleyeceklerini, birbirilerinin savunma zaaflarını kolaylıkla cezalandıracaklarını düşünüyorum. Avustralya’nın elinde daha geniş bir rotasyona ve daha atlet isimler var, bu nedenle bir adım öndeler ama yine de taraf bahsine girip risk almaktansa takımların hücum potansiyellerine güvenerek üste yönelmek daha doğru bir hamle olarak öne çıkıyor. 

Litvanya – Yunanistan : MS 1 (-4.5) – 1.41 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.59 (intobet)

Avrupa basketbolunun iki ekol ülkesinin karşılaşmasını izleyeceğiz. Elbette bir tarafta Sabonis diğer tarafta Giannis’in olmaması takımların güç seviyesini düşürmüş ve biz basketbolseverlerin de moralini bozmuş durumda. Diğer taraftan Yunanistan’ın aksine Litvanya’nın elinde halen Valanciunas gibi bir yıldız var ve şuana kadar da onu çok iyi kullandılar. Papagiannis ile karşılaşmaları tam anlamıyla devlerin çarpışması olacak. Jokubaitis ve Brazdeikis gibi daha formda, daha yaratıcı kısaları bulunan, Kuzminskas gibi tecrübeli bir bitiriciye sahip Litvanya’nın formsuz rakibi karşısında düşük farkla da kazanıp namağlup ünvanını korumasını bekliyorum. 

Kanada – Brezilya : EvSahibi ÜST (98.5) – 1.54 (İddaa) & EvSahibi ÜST (98.5) – 1.72 (intobet)

Elbette iki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Kanada ne kadar üst düzey bir hücum takımıysa Brezilya’nın ise savunmada o kadar zorlandığını İspanya karşısında görmüştük, potalarını koruyamamışlar ve tam 96 sayı yemişlerdi! Gilgeous-Alexander ve Barrett liderliğindeki, tempolu ve akıcı Kanada hücumlarına karşı da çözüm bulamayacaklarını, Kuzey Amerika ekibinin bir kez daha 100 sayıları görerek kazanabileceğini ve yoluna namağlup devam edeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.34
intobet Oranı: 4.54Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.23

Salı programında Adriyatik Ligi Süper Kupa ve Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelelere istinaden en güvendiğim …