Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 03.09.19

Günün İddaa Kuponu 03.09.19

Dünya Kupası 4.gün maçları ile devam edecek. Ben de sizler için oynanacak 8 maç arasından en güvendiğim 4 tahmini belirledim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Japonya – Çekya : MS 2 (-6.5) / 1.60 (İddaa) & MS 2 (-6.5) / 1.67 (Bets10)

Japonya için ikinci tur şansı kalmadı desek yanlış olmaz. Çünkü bu maçı kazansalar da ABD’ye yenilecekleri için ikinci olma şansları yok. Diğer taraftan Çekya ise bu maçı kazanırsa millilerimiz ile son maça grup ikinciliği için bir nevi final maçına çıkacak. Turnuva boyunca Asya ya da Afrika takımlarının Avrupa temsilcilerine karşı ne kadar zorlandıklarını gördük. Çekya’nın da Satoransky liderliğinde tıpkı millilerimizin yaptığı gibi Japonya’ya karşı net üstünlük kuracağını ve handikapı da aşarak rahat kazanacağını düşünüyorum.

Litvanya – Kanada : MS 1 (-8.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-7.5) / 1.77 (Bets10)

Litvanya Sabonis ve Valanciunas ile birlikte turnuvanın en iyi pota altı rotasyonlarından birine sahip tartışmasız. Senegal karşısında da bunun avantajını çok iyi kullandılar. Ayrıca Kalnietis de takımını çok iyi organize ettiğini tekrar gösterdi. Kanada da ilk maçta Avusturalya’nın güçlü uzun rotasyonuna karşı çok zorlanmıştı, şimdi de Valanciunas ve Sabonis’e karşı çözüm bulabileceklerini düşünmüyorum. Litvanya zaman zaman zorlansa da maçı çift haneli farklarla kazanabilecek oyunu sergileyecektir.

Brezilya – Yunanistan : MS 2 (-12.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-11.5) / 1.77 (Bets10)

Brezilya tecrübeli daha doğrusu veteran yıldızları ile ilk maçta turnuvanın orta şekerli takımlarından Yeni Zelanda karşısında zorlanmıştı. Rakibin sertliği ve enerjisi karşısında zaman zaman sorunlar yaşamışlardı ki şimdi karşılarında Giannis liderliğinde hem tecrübeli hem de enerjisi yüksek çok önemli bir rakip var. Turnuvadaki bir çok takım gibi onların da Giannis’e çözüm bulamayacaklarını ve ilk yarı biraz direnseler de ikinci yarı ile beraber Yunanistan’ın farkı açıp çift hanelerle kazanmasına engeol olamayacaklarını düşünüyorum.

ABD – Türkiye : MS 1 (-16.5) / 1.40 (İddaa) & MS 1 (-14.5) / 1.44 (Bets10)

Cedi, Furkan ve Ersan gibi ABD’li oyuncuları çok iyi tanıyan oyuncularımız var. Ancak onlar bile atletizm ve tempo konusunda zorlanacaklardı. Savunmada da işleri sıkı tutan ABD karşısında özellikle çemberi korumada sorun yaşayacağımızı, Walker ile Mitchell’in potaya atakları artı Turner ile Barnes’ın pota altındaki etkinliği ile canımızı çok sıkacaklarını düşünüyorum. Rotasyona dönmek zorunda kaldığımız anlarda Çekya gibi bize de net üstünlük kurarak farkı açacaklarını ve maç sonunda handikapı aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 6.47
Bets10 Oranı: 7.53

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 11.08.20 (2)

NBA‘de normal sezon karşılaşmalarında artık yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz. Ben de sizler için Salı akşamı …