Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (2) 15.11.23

Günün İddaa Kuponu (2) 15.11.23

NBA programında Çarşamba gününün sabah saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Denver Nuggets – Los Angeles Clippers : MS 1 (-2.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.70 (intobet)

Denver’da Murray’nin olmamasıyla beraber aslında yıldızlar topluluğunu Clippers’ın bu maçta favori bile olacağını söylememiz gerekiyordu ama son dönemde o kadar kötü basketbol oynuyorlar ki Jokic ve arkadaşlarına karşı bir şansları olacağını düşünmüyorum. Sırp pivota Porter ve Gordon da çok iyi destek oluyorlar. Bu maçta da evlerinde, taraftarları önünde hata yapmayacaklarını, düşük farkla da olsa da kaznacaklarını tahmin ediyorum. 

Golden State Warriors – Minnesota Timberwolves : MS 2 – 1.48 (İddaa) & MS 2 – 1.62 (intobet)

Normal şartlarda iki gün önce kendi sahasında yenilmiş bir Warriors’un bunu tekrarlamayacağını, rekaksiyon göstereceğini söylerdim ama Curry’den faydalanamayacak olmaları ibrenin tamamen Wolves’a kaymasına neden oluyor. 2 gün önceki maçı Curry’e rağmen Edwards ve Towns liderliğindeki misafir takımın şimdi bu fırsatı da değerlendireceğini ve hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını tahmin ediyoum. 

Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies : MS 1 (-4.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.75 (intobet)

Evet Davis ve Lebron’dan birinin oynamama ihtimali var, ben ikisini de oynatmayacak bir senaryoya gidecek risk alacaklarını düşünmüyorum. Sonuçta Grizzlies toparlanmaya başladı ve iki süper yıldızdan yoksun Clippers karşısında önemli bir tehdit oluşturabilirler. Bu riske girmemek adına evlerinde yıldızlarından birini, muhtemelen Davis’i sahaya süreceklerini ve onun pota altındaki etkinliğinin Hachimura, Russell, Reaves gibi x-faktörlerin katkılarıyla beraber düşük bir farkla kazanmak için yeterli olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.07
intobet Oranı: 4.82Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.07.24

2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvaları kapsamında Perşembe günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin …