Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Günün İddaa Kuponu (2) 17.09.21

Günün İddaa Kuponu (2) 17.09.21

Cuma programında oynanacak FIBA Şampiyonlar Ligi eleme maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Juventus Utena – BC Kalev : ÜST (164.5) – 1.57 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.87 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi ve uluslararası tecrübe anlamında ciddi farklar olmadığını düşünüyorum. İki takım da buraya gelirken Mornar Bar ve Brose Bamberg gibi favori takımları elediler, güçlerini kanıtladılar. Özellikle hücumdaki performansları ile dikkat çekmişlerdi. Bu maçta da birbirlerini bu anlamda zorlayacaklarını, bir tarafta Miller diğer tarafta Berry liderliğinde bizlere tempolu, bol skorlu ve keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum. 

Transilvania Cluj Napoca – Fribourg : MS 1 (-4.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.66 (Bets10)

Evet iki takım da finale adlarını yazdırdılar ama hem buraya kadar geldikleri yol, hem kadro kalitesi hem de oynadıkları basketbol seviyesi açısından Cluj’un net olarak birkaç adım önde olduğunu düşünüyorum. Rumen ekibinin elinde Richard, Stewart, Bircevic, Hogue, Katic gibi bu seviyeler için oldukça değerli silahlar var. Peristeri gibi güçlü bir rakibi 10 sayı farkla geçerek de ne kadar iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. Fribourg karşısında da fazla zorlanmayacaklarını, handikapı aşarak kazanıp adlarını BCL normal sezon gruplarına yazdıran taraf olacaklarını düşünüyorum. 

Treviso – Tsmoki Minsk : EvSahibi ÜST (82.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (84.5) – 1.90 (Bets10)

Gerek kağıt üstündeki kadro kaliteleri gerekse sahaya konan basketbol anlamında Treviso rakibinden bir değil bir kaç adım önde. Özellikle hücumda Bortolani ve Sims liderliğinde iyi işler çıkardıklarını hem Lions hem de Bears karşısında görmüştük. Bu maçta da Minsk’in savunmada onlara çözüm üretmekte zorlanacağını, İtalyan ekibinin 85 baremine ulaşırken rahat bir galibiyet alarak adını BCL gruplarına yazdıran taraf olacağını düşünüyorum. Alternatif olarak Treviso’nun handikaplı galibiyetlerini de düşünebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 3.28
Bets10 Oranı: 5.90Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 22.10.21

Turkish Airlines Euroleague 5. hafta programı Cuma maçları ile tamamlanacak. Ben de sizler için bu …