Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 26.08.23

Günün İddaa Kuponu 26.08.23

2023 FIBA Dünya Kupası‘nda 2. gün yani Cumartesi maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Ürdün – Yunanistan : MS 1 (+26.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (+26.5) – 1.46 (intobet)

Bu grupta ABD yer aldığı için diğer takımların arasında oynayacağı her maç büyük önem taşıyor! Ürdün de karşısında önemli eksikleri (Giannis, Sloukas, Dorsey, Calathes) bulunan ve hazırlık döneminde formsuz görünen bir Yunanistan olduğunu biliyor, yani ekstra motivasyonla sahaya çıkacaktır. Ahmet Düverioğlu, Hollis-Jefferson, Abbas, Ibrahim liderliğinde direnebileceklerini, en azından açılan handikaptaki gibi ciddi farklar yemeyeceklerini tahmin ediyorum. 

Sırbistan – Çin : MS 1 (-16.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-16.5) – 1.56 (intobet)

İki takım hazırlık döneminde, 20 Ağustos’da karşılaşmışlardı ve Sırbistan 5 gün önceki o maçta kalite farkını göstererek rakibinim 87-64 gibi can sıkıcı bir skorla sahadan silmişti adeta. Açıkçası turnuvanın açılış maçında daha da diri ve hazır olacaklarını, daha yüksek bir konsantrasyonla sahada olacaklarını düşünüyorum. Bu dahalarla beraber beklentim Bogdanovic ve arkadaşlarının kendi sikletlerinde olmayan Çin’i bir kez daha handikapı geçerek, rahat bir skorla yenmeleri yönünde olacak. 

İspanya – Fildişi Sahilleri : MS 1 (-21.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-21.5) – 1.50 (intobet)

İki takım arasında net bir seviye farkı var. İspanya son Dünya Şampiyonu olmasının yanı sıra geçen sene Eurobasket’i de kazanmıştı. Koç Scariolo yönetiminde iyi de bir hazırlık dönemi geçirdiler, Hernangomez kardeşler arta Aldama liderliğinde Fildişi sikletinde hatta daha iyi takımları farka boğduklarını gördük. Turnuvanın açılış maçında da son şampiyon ünvanıyla diri ve agresif açılış yapacaklarını, Fildişi’ni yenerken acımayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.07
intobet Oranı: 3.42Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.23

Salı programında Adriyatik Ligi Süper Kupa ve Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelelere istinaden en güvendiğim …