Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu (EuroCup) 09.12.20

Günün İddaa Kuponu (EuroCup) 09.12.20

Çarşamba programının gece bölümünde 7DAYS EuroCup sahnesinde oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (EuroCup). Herkese bol şans.

Andorra – Lokomotiv Kuban : MS 2 – 1.60 (İddaa) & MS 2 – 1.82 (Bets10)

İspanyol ekibinin pek iyi basketbol oynadığını söyleyemeyiz. Ama bir şekilde kazanmayı başardılar son haftalarda ama belirttiğim gibi gruptaki zayıf takımları yenerek bu seriyi yakaladılar. Kuban ise Williams olmasa bile Crawford, Cummings, Kuzminskas gibi tecrübeli isimlerle rakiplere üstünlük kurabilecek güçlü bir kadroya sahip. Bu maçta da deplasmanda olsalar bile favori olduklarını düşünüyorum. Zaman zaman zorlanacak olsalar da kazanacaklarını düşünüyorum.

Partizan – Bahçeşehir Koleji : İY & MS 1 – 1.35 (İddaa) ; İY & MS 1 – 1.65 (Bets10)

Partizan adına bu maç çok daha fazla önem taşıyor. Çünkü hem Venezia’nın kendilerine 4. sıra için yaklaşmalarını istemeyeceklerdir ki ayrıca sadece top 16’ya çıkmak değil, sıralama da önemli olacak top 16’da yapacakları eşleşmeler için. Bu nedenle maçın başından işi sıkı tutacaklarını düşünüyorum. İddiası kalmamış olan ve koçunun ayrılığı ile dengelerin bozulduğu Bahçeşehir’in bu zor deplasmanda direnebileceğini tahmin etmiyorum.

Brescia – Unicaja Malaga : MS 2 – 1.45 (İddaa) & MS 2 – 1.62 (Bets10)

İki ekibin arasında net bir kalite farkı olduğunu söyleyebiliriz. Evet Malaga gruptan çıkmayı garantiledi ama sıralamada önem taşıyor top 16 gruplarında eşleşmeler için. Bu nedenle formda İspanyol ekibinin deplasmanda da olsa son maçlarda iyi bir görüntü vermeyen Brescia karşısında kazanacağını ve liderlik yolunda çok önemli bir adım atacağını düşünüyorum. İtalyan ekibi zaman zaman direnebilir ama sonunu getirebilecek güçte olmadıkları kanaatindeyim.

Gran Canaria – Frutti Extra Bursaspor : EvSahibi ÜST (88.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (90.5) – 1.85 (Bets10)

Granca Okoye, Slaughter ve Dimsa gibi etkili kısaların yanı sıra Costello gibi de çok yönlü bir uzuna sahip. Grubu lider tamamlayabilmek için kazanmaya devam etmek isteyeceklerdir. Kendi sahalarında oynamanın avantajıyla Bursaspor’un yumuşak savunması karşısında da verimli hücum performanslarını, yüksek tempo basketbolunu sürdüreceklerini ve kazanırken de 90 baremini geçebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4.54
Bets10 Oranı: 9.00Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 16.04.21

Perşembe programında İngiltere Ligi, Litvanya Ligi ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlar arasından en …