Anasayfa / Genel / Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün kuponunu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

Miami – Toronto : MS 1 – 1.42 (İddaa) & MS 1 – 1.60 (intobet)

İki gece önce oynanan maçta Miami Heat son derece hızlı bir başlangıç yapmış ve ilk çeyrekte 38 sayı kaydetmişti. Asıl farkı ikinci çeyrekte rakiplerini sert bir şekilde durdurarak ortaya koydular ki Miami’nin nasıl bir savunma takımı olduğu bilinen bir gerçek. Toronto Raptors ise iyi mücadeleler çıkarsa da o son nefesi alıp vermekte zorlanıyor. Scottie Barnes olmazsa ivmelerinin daha da aşağı düşmesini beklemekteyim. İki gece önce olduğu gibi bugün de Miami’yi tercih edeceğim.

Chicago – Boston : MS 2 (-3.5) – 1.54 (İddaa) & MS 2 (-3.5) – 1.70 (intobet)

Şu ana kadar üçer maç oynayan iki ekipte Boston Celtics tarafı rakibine kıyasla çok daha formda gözüken taraf oldu. Fazla süre alan oyuncularından zaten iyi skor katkısı alan ekip kenardan gelen isimlerden de gerekenden fazlasını alınca rakiplerine sıkıntı yaşatmakta başarılı oluyor. Chicago Bulls ise çok kötü bir Cleveland karşısında çıkacağı bu maçta bir reaksiyon vermek isteyecektir. Ama böylesine formda açılış yapan bir Tatum’a karşı işlerinin zor olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Tercihimi Boston’dan yana yapacağım. 

Memphis – Brooklyn : MS 2 (+3.5) – 1.54 (İddaa) & MS 2 (+3.5) – 1.70 (intobet)

Bu mücadelede iki takımın da galibiyet şansı kağıt üzerinde ve oranlarda eşit olarak gözükmekte. Fakat ben konuk olan ekip Brooklyn Nets’in daha iyi bir takım olduğunu düşünüyorum. Üstelik bugün Ja Morant’i savunacak isimler de olacak sahada. Her ne kadar durdurulması güç olsa da eşleşmelerde Brooklyn’in ağır basma ihtimali daha yüksek. Dillon Brooks dönüp form tutana kadar Memphis’in hücumda zorlanma ihtimali de aynı şekilde yüksek. Tercihimi konuk ekipten yana yapacağım.

İddaa Oranı: 3.37
intobet Oranı: 4.62

 

 

 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Sacramento Kings – Chicago Bulls İddaa Tahmini (2) 05.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Sacramento Kings, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Chicago Bulls ile Golden …