Anasayfa / Genel / İsrail – Litvanya Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017

İsrail – Litvanya Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017

İsrail - Litvanya Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017
İsrail – Litvanya Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017

Eurobasket‘te ilk günün kaybedenlerinden B grubunun ev sahibi İsrail ile madalya adayı Litvanya 2 Eylül Cumartesi akşamı saat 21:30’da İsrail Tel Aviv Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Kaybedenin ciddi yara alacağı kritik maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da İsrail lehine 6.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 156.0 olarak set edilmiş. İddiaa’da henüz baremler açılmamış.

Çok Kırılganlar

İsrail hazırlık maçlarında sergilediği kırılgan yapıyı kendi evinde oynamasına rağmen ilk maçta İtalya karşısında da sergiledi. Biraz sertlik gördükleri zaman geri adım atan ve özellikle pota altında Howell dışında savaşçı bir isme sahip olmayan bir takımlar. Kısa oyuncular da skor anlamında takımı sırtlayabilecek isimler değil. Bu nedenle iş çok fazla Omri Casspi‘ye kalıyor ve onu da aynı şekilde biraz sertlikle yıprattığınızda İsrail oldukça sıradan bir takım oluyor. Savunmada ise zaten doğasında bu işi seven fazla oyuncuya sahip değiller. Genelde düşük tempoda oynayıp yarı saha basketbolunda yetenekli isimler ile skor üretmeye çalışıyorlar.

İlk Günün Acısını Çıkarırlar

İlk günde hazırlık dönemindeki belalıları Gürcistan’a kaybeden Litvanya’da moraller bozuk. Ancak çok tecrübeli oyunculara sahipler ve bunun uzun bir turnuva olacağını biliyorlar. Gürcistan’ın sonuna kadar savaşacağını çok iyi biliyorlardı ve bu nedenle maç içerisinde farkı açıp rahatlamak istediler. Ama Jonas Valanciunas‘ı bir türlü devreye sokamamaları, Mindaugas Kuzminskas‘ın yanına bir alternatif skorer bulamamaları ve Shengelia karşısında savunmanın tamamen dağılması onları galibiyetten bir hayli uzaklaştırdı. Artık grup liderliği için kemeleri sıkıp hatasız bir şekilde ilerlemeleri gerekiyor. Ellerindeki kadro genişliği ve kalitesi bu turnuvadaki her takımı yenebilecek seviyede.

İsrail – Litvanya İddaa Tahmin

İsrail kendi sahasında oynuyor olsa da elindeki kadronun kapasitesi belli ve ilk maçta yaptığı hatanın ardından bu maça ekstra konsantre olarak gelecek güçlü Litvanya karşısında direnebileceklerini düşünmüyorum. Özellikle Valanciunas’ın fark yaratacağını ve Lİtvanya’nın hndikapı aşarak kazanacağını ön görüyorum.

Güven indeksi: 7/10

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir