Anasayfa / Genel / İsrail – Ukrayna Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017

İsrail – Ukrayna Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017

İsrail - Ukrayna Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017
İsrail – Ukrayna Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017

Eurobasket‘e veda eden ev sahiplerinden biri olan İsrail ile halen şansı olan Ukrayna B grubundaki formalite maçında 6 Eylül Çarşamba günü akşam saat 20:45’de İsrail Tel Aviv Arena’da karşı karşıya gelecekler.

İsrail’in favori olduğu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Ukrayna lehine 5.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 156.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 792 koduyla açılan maçta Ukrayna lehine 5.5 handikap açılırken toplam sayı limiti de 157.5 olarak set edilmiş.

Denediler Ama Olmadı

Ev sahibi avantajı ile başladıkları turnuvada takım savunmasını bir türlü oturtamamanın ve hücumdaki istikrarsız yapının cezasını hep çektiler. Tek kazandıkları maçta, Almanya karşısında bile tamamen günlük hücum performansları sayesinde ayakta kalmışlardı. Nitekim son ölüm kalım maçında da Mekel liderliğinde Gürcistan’a karşı direndiler son ana kadar ama uzatma bölümünde ikiz kuleler Pachulia ile Shengelia’ya karşı duramadılar ve turnuvaya veda ettiler. Artık Ukrayna karşısında prestij maçına çıkacaklar. Savunma yapmakta zorlanan İsrail’in amaçsız kaldıktan sonra savunmayı tamamen devre dışı bırakacağını düşünüyorum.

Zayıf Kadro İle İyi Direndiler

Çok önemli eksiklerle turnuvaya gelen zayıf Ukrayna, gruptaki zorlu takımlara karşı fena bir direnç göstermemişti ki Gürcistan’ı da yenerek önemli bir sürprize imza atmışlardı. Ancak son maçta güçleri Litvanya’ya yetmedi ve farklı bir şekilde kaybettiler. Pota altında Pustovyi ile hücumda potansiyelleri olduklarını göstermişlerdi. Ayrıca Lukashov da açık alanda iyi bir organizatör. Bu kritik maçta iki isminde en yüksek seviyede oynamasına çok ihtiyaçları var. Gürcistan maçında aldıkları galibiyet onlara önemli bir avantaj verdi, son maça kadar taşıyorlar tur bileti şanslarını.

İsrail – Ukrayna İddaa Tahmin

Ukrayna eğer kazanırsa ve Gürcistan kaybederse gruptan son çıkan takım olacaklar. İsrail’in ise iddiası kalmadı ve zaten problemli olan savunma kurgularını bu maçta hiç ortaya koyamazlar. Ukrayna da Gürcistan maçında düşük savunmalara karşı yüksek skor üretebileceğini göstermişti, bu nedenle üst seçeneğini tercih ediyorum.

Güven indeksi: 7/10

İddaa Oranı: ÜST (157.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ÜST (156.5) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir