Anasayfa / Genel / Gürcistan – İtalya Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017

Gürcistan – İtalya Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017

Gürcistan - İtalya Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017
Gürcistan – İtalya Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017

Eurobasket‘in orta halli takımlarından Gürcistan ile en dişli ve sert takımlarından biri İtalya B grubu  mücadelesinde 6 Eylül Çarşamba günü öğleden sonra saat 17:30’da İsrail Tel Aviv Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Mücadelenin üst düzeyde olacağı maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Gürcistan lehine 3.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 145.0 olarak set edilmiş. İddiaa’da 789 koduyla açılan maçta Gürcistan lehine 2.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 145.5 olarak belirlenmiş.

Kendilerine Geldiler

İyi başladıkları turnuvada Ukrayna mağlubiyeti ile düşüşe geçen Gürcistan son maçta grubun ev sahibi kendi kimliklerine geri dönüp pes etmeyerek, savaşarak uzatmada yenerek son 16 biletini kapmayı başardılar. İkiz kuleler Shengelia ve Pachulia’nın da performanslarına geri kavuşmaları, İsrail karşısında maçı getiren isimler olmaları da turnuvanın geri kalanı için Gürcistan için çok önemliydi. Ayrıca devşirme guardları Dixon da nihayet görevini, bekleneni yaparak el yakan toplarda sahneye çıkıp takımını bu kritik maçta oyunda tutan isim oldu. Özetle Gürcistan tekrar ritmini yakaladı ve İtalya’yı devirip 2. olarak olası bir Slovenya ya da Fransa eşleşmesinden kaçmak istiyor.

Grafik Aşağı Doğru

Turnuva öncesi zaten İtalya’nın sınırlı bir takım olduğunu, özellikle hücumda Datome ve Belinelli dışında istikrarlı bir skor opsiyonları olmadığını net olarak biliyorduk. Bunu bilerek iyi bir savunma kurgusu ile başladılar turnuvaya. Ama sonrasında üst üste iki hedef maçı Litvanya ve Almanya’ya kaybederek düşüşe geçtiler. Özellikle kendileri gibi sert oynayan, fiziksel temastan kaçmayan ve yarı saha basketbolunu iyi oynayan takımlara karşı çok zorlanıyorlar. Bu maçta da karşılarında turnuvanın en sert pota altı rotasyonuna sahip takımı olacak ve işleri hiç kolay olmayacak.

Gürcistan – İtalya İddaa Tahmin

Gürcistan uzatmada kazandığı İsrail galibiyeti ile moral depolamış durumda ve çıkışa geçtiler. İtalya ise tam tersi bir durumda ve üst üste kaybettikleri iki maç sonrası özgüvenler düşmüş durumda. Gürcistan’ın bir kez daha son topa kadar savaşacağını ve kaybetse de handikapın içinde kalacağını düşünüyorum. Ayrıca sert iki takımın kapışmasında düşük skor bekliyorum maçın önemini de düşündüğümüzde.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: MS 1 (+2.5) / 1.70 & ALT (145.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (+3.5) / 1.91 & ALT (145.0) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir