Anasayfa / Genel / Yunanistan – Polonya Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017

Yunanistan – Polonya Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017

Yunanistan - Polonya Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017
Yunanistan – Polonya Maçı İddaa Tahmini 06.09.2017

Eurobasket‘in hayal kırıklığı yaşatan takımlarından Yunanistan ile orta şekerli takımlarından Polonya A grubu  mücadelesinde 6 Eylül Çarşamba günü öğleden sonra saat 17:30’da Finlandiya Helsinki Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Kaybedenin turnuvaya veda edeceği kritik maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Polonya lehine 6.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 151.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 790 koduyla açılan maçta Polonya lehine 5.5 handikap belirlenirken toplam sayı limiti de 150.5 olarak set edilmiş.

Son Şans

Koç Misas yönetiminde çalkantılı bir hazırlık dönemi geçiren ve turnuvada bir türlü takım olgusunun içini dolduramayan tecrübeli oyunculardan kurulu Yunanistan son maçta Finlandiya’ya da yenilerek adeta dibe vurmuştu. Ekollerinin gerektirdiği savunma odaklı yarı saha basketbolundan tamamen uzaklaşan ekip için artık son şans geldi çattı. Kötü de oynamış olsalar ellerinde halen üst tura çıkabilmek ve turnuvaya devam edip kendilerini affettirmek için bir şansları var. Sloukas, Calathes, Bourousis ve Printezis gibi tecrübeli yıldızlarla Polonya’yı yenebilecek güçteler. Ama önemli olan bunu istiyorlar mı ve bu maça konsantre olabilecekler mi?

Zor Grupta İyi Direndiler

Polonya zorlu grupta, Fransa ve Slovenya gibi takımlara iyi direndi, başabaş mücadele ettiler. Turnuvanın flaş ekibi Finlandiya karşısında da maçı 2 uzatmaya kadar götürmeyi başarsalar da kaybetmekten kurtulamamışlardı. Belki çok parlak bir basketbol oynamıyorlar ama maç içerisinde dönem dönem savunmada sergiledikleri sertlik ve hücumda ellerindeki sınırlı silahları doğru kullanmaları onları hep oyunun içinde tutuyor. Koç Taylor oyuncularını iyi tanıyor ve hepsinden maksimum verim almayı başarıyor. Öyle ki turnuvaya kötü başlayan Slaughter ve Kulig’i bile bir şekilde tekrar işin içine sokmayı başardı. Şanslarını son maça kadar taşıdılar ve karşılarında güçlü bir rakip de olsa yine son topa kadar oyunun içinde kalacaklardır.

Yunanistan – Polonya İddaa Tahmin

Tamam mı devam mı maçına çıkacak iki takımda da stres üst düzeyde olacak. Yunanistan zaten bu turnuvada hücumda üretim konusunda çok zorlandı ve bu stres düzeyinde iyice problem yaşarlar. Ama buna karşın işin ciddiyetine varıp savunmayı da sertleştireceklerini düşünüyorum. Son topa kadar çekişmenin süreceği düşük skorlu bir maç bekliyorum.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.70 & ALT (150.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) / 1.91 & ALT (151.5) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir