Anasayfa / Genel / İstanbul BBSK Büyükçekmece Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 15 Nisan 2017

İstanbul BBSK Büyükçekmece Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 15 Nisan 2017

15 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da başlayacak Türkiye Basketbol Süper Ligi mücadelesinde düşme potasından uzakta kalmak isteyen iki takım karşı karşıya gelirken İstanbul BBSK, Büyükçekmece’yi ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da deplasman takımı lehine 4.0 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 164.0 olarak set edilmiş. İddaada 668 koduyla açılan maçta deplasman takımı için 5.5 handikap belirlenirken toplam sayı limiti de 165.5 olarak set edilmiş.

Ligimizin orta şekerli takımlarından İstanbul BBSK şuanda 9 galibiyetli Yeşilgiresun ile birlikte 10.sırayı paylaşıyor ve play-off potasından 4 maç, düşme hattından da 3 maç uzaktalar. Yani rahat bir konumda olduklarını söyleyebiliriz. Son 3 maçlarını kaybettiler ama 2 kaybın Galatasaray ve Darüşşafaka’ya karşı olduğunu, iyi de mücadele edip kolay pes ettiklerini söylememiz lazım. Armand ve Klobucar bu maçta da koç Erdoğan’ın en önemli kozları olacaklar. Tabi tecrübeli isimler Calloway ve Markota da yine takımın emniyet sübapları olacaklar. Bu sezon ortalama 77 sayı atıyorlar ve ligin kötü takımlarından biriler, 14.sıradalar. Savunma konusunda vasat takımların arasında yer alıyorlar, maç başına 83 sayı görüyorlar ve 12.sıradalar. Son maçlarında, özellikle iç sahada bu ortalamaların üzerine çıkıyorlar ve etkili hücum performansları ile bol skorlu maçlar izletiyorlar bizlere. Son 4 iç saha maçlarında da 164 sayı baremi rahatlıkla aşıldı.

Koç Özhan Çıvgın yönetiminde geçtiğimiz sezonlarda gösterdikleri başarıdan uzak bir durumda olan ve alt sıralardan kurtulmaya çalışıyorlar, ciddi şekilde düşme tehlikesi içerisindeler. Avrupa kupalarında oynamak, çift kulvarda mücadele etmek onları baya zorladı bu sene. Şuanda 8 galibiyetli Trabzonspor ile birlikte 13.sıradalar, düşme potasının sadece 2 maç üstündeler. Son 2 haftada biraz olsun toparlandılar, 10 maçlık mağlubiyet serisine de son verdiler. İki hedef maçlarını kazandılar, önce TED’i sonra da Uşak’ı geçtiler ve biraz olsun moral depoladılar. Hayes ve Stipanovic bu maçta da Büyükçekmece’nin en önemli kozları olacaklar. Ligde ortalama 76 sayı atabiliyorlar ve ligin en kötü takımlarından biriler hücum anlamında, 15.sıradalar. İşin savunma tarafında ise vasat takımlar arasındalar, maç başına 83 sayı görüyorlar potalarında. Son maçlarda ise hücumda toparlandılar ve yüksek skorlu maçlar oynadılar, son 3 maçlarından ikisinde 164 sayı baremi aşıldı.

Son haftalarda hücum performanslarını yükselten ve özellikle denk rakiplere karşı rahat skor üreten iki takımın mücadelesinde yine bizi bol skorlu ve keyifli bir maç bekliyor, 90 sayıları görebiliriz maçta.

İddaa Oranı: Üst (165.5) / 1.70

Bets10 Oranı: Üst (164.0) / 1.88Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Milwaukee Bucks – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 01.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Milwaukee Bucks, Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat 03:00’te Detroit Pistons ile Fiserv Forum’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir