Anasayfa / Genel / Yeşilgiresun Galatasaray Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 15 Nisan 2017

Yeşilgiresun Galatasaray Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 15 Nisan 2017

15 Nisan Cumartesi günü saat 14:00’de başlayacak Türkiye Basketbol Süper Ligi mücadelesinde ligimizin orta şekerli takımlarından Yeşilgiresun ilk 4 şansı azalsa da devam eden Galatasaray’ı ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da ev sahibi takımı lehine 6.5 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 161.0 olarak set edilmiş. İddaada 658 koduyla açılan maçta ev sahibi takım lehine 6.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 162.5 olarak belirlenmiş.

Koç Trifunovic’in takımı 9 galibiyetli İstanbul BBSK ile birlikte 10.sırayı paylaşıyorlar, kalan 5 maçta az da olsa play-off şansları devam ediyor ve düşme potasından da 3 galibiyet uzaktalar yani rahat olduklarını söyleyebiliriz. Son maçlarda formunu yükselten Armstead ve sezon boyu takımın en önemli silahları olan Gill ile Ledo yine bu maçta kendi taraftarları önünde güçlü Galatasaray’a karşı direnmeye çalışacaklar. Ligde ortalama 78 sayı bulabiliyorlar ve bu alanda vasat takımlardan biriler. Ancak evlerinde ortalamaların üzerinde yüksek tempo ile bol skorlu maçlar çıkarabiliyorlar. Evlerindeki son 3 maçtan ikisinde 161 sayı baremi aşıldı. İşin savunma tarafında ise lig ortalamalarında seyrediyorlar, maç başına 81 sayı görüyorlar potalarında. Son 5 maçlarından 4 tanesinde 161 sayı baremi aşıldı.

Euroleague’de yaşanan hayal kırıklığının ardından artık tamamen lige konsantre olan ve kalan 5 maçta ilk 4 için şansını zorlayacak olan Galatasaray şuanda 15 galibiyetle 6.sırada, hedeften 4.sıradan 3 maç uzaktalar. Son 3 maçlarında ligin zayıf ve orta şekerli takımlarına karşı hata yapmadılar. Sakatlığı atlatan ve son maçlarda formunu yükselten Daye ile sezon içerisinde taze kan olarak takıma katılan McCollum bu maçta da koç Ataman’ın en önemli kozları olacaklar. Ligde ortalama 80 sayı atıyorlar ve orta halli bir ekipler bu anlamda. İşin savunma tarafında en iyi takımlardan biri Galatasaray, potalarında ortalama 77 sayı görüyorlar ve 5.sıradalar. Ama son deplasman maçlarında bu ortalamaların üstüne çıktılar ve yüksek tempo oynayan takımlara karşı atarak karşılık verdiler, bol skorlu maçlar izlettiler bizlere. Son 3 deplasman maçlarından 2 tanesi 161 sayı baremi rahatlıkla aşıldı.

Yeşilgiresun evinde ateşli taraftarını arkasına alarak tempoyu yükseltmek isteyen ve savunmadaki açıklarını atarak kapatmaya çalışan bir takım. Armstead ve Ledo liderliğinde bu maçta da Galatasaray’a koşarak direnmeye çalışacaklarını düşünüyorum. Galatasaray’da Uşak deplasmandakine benzer bir maç bizlere izletecektir ve tempoya ayak uydurup onlar da bol skor bulacaklardır McCollum liderliğinde. Üst seçeneği mantıklı görünüyor.

İddaa Oranı: Üst (162.5) / 1.70

Bets10 Oranı: Üst (161.0) / 1.88Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir