Anasayfa / Avusturya Milli Takımı / İsviçre – Avusturya İddaa Tahmini 25.08.22

İsviçre – Avusturya İddaa Tahmini 25.08.22

2025 FIBA EuroBasket ön elemeleri E grubu ilk maçında İsviçre Perşembe günü saat 20:30’da Avusturya ile karşılaşacak. Betroad ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.45 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

İsviçre kıtanın son dönemde yükselen ülkelerinden birisi. Artık zayıf ekipler arasından çıkıp orta altı seviyedeki takımlar arasına girdiler ki zaman zaman önemli sonuçlara da imza atıyorlar. İlk tur gruplarındaki son maçta deplasmanda İrlanda’yı yenmişler sonrasında hazırlık maçlarında üst üste Slovakya ile oynamışlar ve önce 57-59 sonra da 62-68’lik skorlarla kazanmayı bilmişlerdi. 

Avusturya ise İsviçre’nin yolundan gitmeye çalışan ama henüz bunu tam olarak başaramamış bir takım. İlk tur grubundaki son 2 maçı zayıf rakiplere karşı farklı kazanmışlardı, önce 92-66 sonra da 78-49’luk galibiyetler elde etmişlerdi o maçlarda. Klepeisz, Poeltl, Lanmuller, Poljak takımın öne çıkan isimleri konumundalar. Özellikle Poeltl ritmini bulduğunda pota altında fark yaratabiliyor.

İki takım arasında aslında kağıt üstünde öyle önemli farklar yok. Ama İsviçre bu seviyelerde daha çok boy göstermiş ve birbirlerini daha iyi tanıyan aynı zamanda da tecrübesi daha fazla olan oyunculardan kurulu. Diğer taraftan takımlar 27 Temmuz’da karşılaşmışlar ve İsviçre burada yine taraftar avantajıyla rakibini 80-61 gibi net bir skorla sahadan silmeyi başarmıştı. Bu maçta da beklentim İsviçre’nin terkar aynı tarifeyi uygulayıp kazanacağı yönünde. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …