Anasayfa / Abejas / Libertadores – Abejas İddaa Tahmini 08.09.23

Libertadores – Abejas İddaa Tahmini 08.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Libertadores Cuma günü saat 05:00’da Abejas ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar. 

Libertadores ligin iddialı takımlarından birisi. Çıktıkları 6 maçtan 5 tanesini kazanarak da bunu gösterdiler şuana kadar. Ayrıca son 2 maçlarını üst üste kazanırken çok ama çok ilginç bir şekilde aynı rakibe Santos’a karşı aynı skoru, 100-83’ü yakalamışlardı. Kadrolarına baktığımızda yolu ülkemizden de geçmiş olan Frazier 18.3 sayı, İtalya liginden hatırlayacağınız Myke Henry 15.8 sayı ve Avry Holmes 15.5 sayı ile takımın skor yükünü çeken isimler konumundalar. 

Abejas da son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 4 galibiyete ulaşarak kendilerine 3. sırada yer buldular. Yakaladıkları bu mini seride bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 212 ve 164 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak konuk ettikleri Correcaminos’u 93-71 ile geçmişlerdi. O maçta Cummings 23 sayı, Langston 13 sayı, 5 ribaund ve Nuno 10 sayı, 10 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Ligin formda olan ve kaliteli basketbol oynayan iki takımının kapışmasını izleyeceğiz. Dolayısıyla taraf ya da handikap bahislerinden uzak durmak gerektiğini düşünüyorum, her sonuca gebe bir maç. Diğer yandan iki ekibin de son dönemde benzer şekilde bizlere tempolu ve bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Bu maçta da tempoyu karşılıklı olarak tetikleyeceklerini, bu sayede de birbirlerinin savunma zaaflarını bir tarafta Frazier, Henry, Holmes, diğer tarafta Cummings, Langston, Nuno liderliğinde işleyerek bizlere yüksek skorlar izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.62
intobet Oranı: ÜST (168.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …