Anasayfa / CSKA Moskova / Lokomotiv Kuban – CSKA Moskova İddaa Tahmini 10.05.22

Lokomotiv Kuban – CSKA Moskova İddaa Tahmini 10.05.22

VTB Ligi yarı final serisi 3. maçında Lokomotiv Kuban Salı günü saat 14:00’da CSKA Moskova ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 86.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 87.5 olarak belirlemiş.

Kuban ilk 2 maçta güçlü rakibine deplasmanda oynamanın da etkisiyle kaybetmişti ve 2-0 geride oldukları için bu maça tamam mı devam mı mantığıyla çıkmak zorundalar. Moskova’daki iki maçta da kaybetmelerine sebep olan konu savunmadaki yumuşaklık ve yüksek tempoydu, o maçlarda sırasıyla 93 ve 86 sayı görmüşlerdi potalarında. Ama onların da oyun anlayışının temelinde yüksek tempo var, bu nedenle de evlerinde de bundan vazgeçebileceklerini düşünmüyorum. 

CSKA her ne kadar Rusya’nın Ukrayna’yı işgali nedeniyle önemli kayıplar yaşamış olsa da Shved, Ware, Freeman, Milutinov, Clyburn, Jerebko gibi değerli yıldızların olduğu bir kadroya sahip. İlk 2 maçta da bu kadronun özellikle hücumda ne kadar iyi iş çıkardığını gördük. Şimdi deplasmanda olacaklar ama ben yine de Kuban’ın tempo odaklı basketbolunda skor üretimi konusunda sorun yaşamayacaklarını, kazanarak seriyi süpürmelerini beklediğim maçta 85-90 arasına çıkmakta hatta geçmekte zorlanmayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (86.5) – 1.51
Rexbet Oranı: Deplasman ÜST (87.5) – 1.75
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …