Anasayfa / İddaa Tahminleri / Memphis Grizzlies – Utah Jazz İddaa Tahmini 11.11.23

Memphis Grizzlies – Utah Jazz İddaa Tahmini 11.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Cumartesi günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Grizzlies sezon başunda sakatlıklardan en çok çeken takım oldu. Bu nedenle de son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler zaten… Son olarak da burada evlerinde Heat karşısında direnseler de 102-108 ile kaybetmişlerdi. O maçta Jackson 28 sayı, 4 ribaund, Bane 15 sayı, 5 ribaund, Kennard 13 sayı ve Aldama 12 sayı, 9 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. Morant’in cezası devam ederken, sakatlıkları bulunan Tillman, Rose, Adams ve Clarke’dan da faydalanamayacaklar. 

Jazz da konferansın formsuz ekiplerinden birisi, son 4 maçlarını üst üste kaybettiklerini belirtelim. Ancak şunu da unutmayalım son 3 maçlarını üst üste kaybederken deplasmandaydılar, evlerindeki son maçta ise Magic’e iyi direnmişler ama sonunu getirememişler ve sadece 2 sayı farkla kaybetmişlerdi. Clarkson, Markkanen, Collins, Sexton öne çıkan isimler konumundalar, Fontecchio da ritmini bulmaya başladı. 

İki takım da sezonun başında beklentilerin altında kaldılar. Memphis’deki eksikler ciddi anlamda can sıkıyor ve onların seviyesini epey düşürmüş durumda. Jazz ise elindeki yetenekli ve kaliteli kadronun hakkını tam olarak veremedi. Üst üste gelen 3 deplasman yenilgisinin adından karşılarında dişlerine göre bir rakip varken bu kez reaksiyon göstereceklerini, kaybetseler de direneceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …