Anasayfa / Houston Rockets / Houston Rockets – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 11.11.23

Houston Rockets – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 11.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Cumartesi günü saat 04:00’da New Orleans Pelicans ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.58 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.77 olarak belirlemiş. 

Houston son dönemin en formda takımı. İlk 3 maçlarını üst üste kaybetmelerinin ardından son 4 maçlarını ise üst üste kazanmayı başardılar, nefis bir seri yakaladılar. Bu serinin tamamı evlerinde gelmişti. Son olarak 9 Kasım’da konuk ettikleri güçlü rakipleri Lakers’ı tam 34 sayı farkla sahadan silmişlerdi! 128 sayı ürettikleri o maçta Green 28 sayı, 7 ribaund, temsilcimiz Alperen 19 sayı, 7 ribaund ve Tate 14 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Amen Thompson ve Oladipo’dan yine faydalanamayacaklar, bileğinde sorun olan Alperen’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Pelicans ise rakibinin aksine çok formsuz, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler! Son 2 maçlarını deplasmanda oynayarak kaybetmişlerdi, önce şampiyon Denver’dan 18 sayı sonra da Wolves’dan tam 21 sayı fark yediler. O son maçta Ingram 24 sayı, 6 asist, Hawkins 14 sayı, Ryan 12 sayı, 4 ribaund ve Robinson 11 sayı, 9 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. Bu maçta Marshall, Alvarado, McCollum, Murphy’den faydalanamayacaklar, Herbert Jones’un durumu ise maç saatinde belli olacak. 

İki takım arasında kağıt üstünde pek fark yok ancak sahada oynanan basketbol seviyesi ve form grafiği açısından Houston bir adım önde. Ancak takımın en formda isimlerinden biri olan temsilcimiz Alperen’in oynamama durumu var, maç saatinde netleşecek. Bu nedenle de Houston galibiyetine inansam da güvenim düşmüş durumda. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.58
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …