Anasayfa / Boston Celtics / Boston Celtics – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 11.11.23

Boston Celtics – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 11.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Boston Celtics Cumartesi günü saat 03:30’da Brooklyn Nets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibinin limitini 117.5 olarak açıklamışlar. 

Boston konferansın güçlü şampiyonluk adaylarından birisi. Evet son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ama biri zaten denk rakiplerinden Sixers karşısında gelmişti. Şimdi evlerinde bu kötü seriyi bitirmek isteyeceklerdir. Özellikle hücumda kendilerine gelmelerini bekleyebiliriz ki buradaki son 2 maçta Heat’e 119 sayı ve Pacers’a tam 155 sayı gönderdiklerinin altını çizelim! Horford dışında önemli bir eksikleri yok. 

Brooklyn ise bu sezonun flaş takımlarından birisi. Kaybettikleri maçlarda bile ortaya koydukları dirençli basketbolla dikkat çekmişlerdi. Ancak son 3 maçlarından ikisini kaybettiklerini belirtelim. Bu son dönemdeki 2 kayıpta savunmada sorunlar yaşamışlar, buradaki rakipleri Boston’dan evlerinde 124 sayı ve Bucks’dan da yine evlerinde 129 sayı yemişlerdi… Ben Simmons, Cameron Thomas ve Claxton’dan faydalanamayacaklar.

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Boston her alanda rakibinden üstün ki yakın zamanda rakibini deplasmanda yenerken özellikle hücumda çok etkili olmuşlar, tam 129 sayı göndermişlerdi. Bu maçta da Tatum, Brown, Porzingis, Holiday, White gibi silahların liderliğinde kazanırken hücumda sorun yaşamadan 115 baremini rahatlıkla geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (117.5) – 1.44
Betroad Oranı: EvSahibi ÜST (117.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …