Anasayfa / İddaa Tahminleri / Miami Heat – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 16.03.23

Miami Heat – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 16.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Miami Heat Perşembe günü saat 02:30’da Batı ekibi Memphis Grizzlies ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Heat, Doğu’nun play-off takımlarından birisi. 70 maçlarından 37 tanesini kazandılar ve kendilerine 7. sırada yer buldular. Son 5 maçlarına baktığımızda 2 tanesini kaybettiklerini gördük, Orlando ve Cleveland’a. Diğer 3 maçta ise kazandılar evet ama rakiplere sırasıyla 2, 4 ve yine 4 sayı ile üstünlük kurabilmişlerdi sadece… Son olarak konuk ettikleri Jazz’ı 119-115 ile geçmeyi bilmişlerdi. Lowry ile Zeller’in durumları maç saatinde belli olacak. 

Grizzlies ise Batı’nın iddialı takımlarından birisi. 67 maçlarından 41 tanesini kazandılar ve 2. sırada kendilerine yer buldular. Ayrıca son 3 maçlarını da kazandıklarını, formda olduklarını gösterdiler. Deplasmandaki son 3 maçlarına baktığımızda ise Clippers’a 6 sayı farkla ve Lakers’a ise 9 sayı farkla yenilmişlerdi.  yenilirken, 14 Mart’taki son maçta Dallas’ı ise 16 sayı farkla geçmişlerdi. Morant, Adams ve Clarke’dan bu maçta da faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında bana göre bir denklik var. Nitekim iki takım da son dönemde iyi sonuçlar elde ettiler ve Grizzlies Morant yokken de ne kada önemli bir ekip olduğunu gösterdi. Son deplasman maçlarında da Dallas gibi önemli bir rakibi 16 sayı farkla geçerek evden uzakta da ne kadar iddialı olduklarını gösterdiler. Son haftalarda kazandığı maçlarda bile zorlanan, net sonuçlar alamayan Miami karşısında direneceklerini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …