Anasayfa / Correcaminos / Mineros – Correcaminos İddaa Tahmini 13.09.23

Mineros – Correcaminos İddaa Tahmini 13.09.23

Meksika Ligi Doğu grubu mücadelesinde Mineros Çarşamba günü saat 05:05’de Correcaminos ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Mineros son 2 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 8 maçın ardından 3 galibiyette kaldı ama halen play-off yarışının içinde yer alıyorlar. Ayrıca evlerinde oynadıkları son 2 maçta Soles’i üst üste önce 5 sayı sonra da 9 sayı farkla yendiklerinin altını çizelim. 10 Eylül’deki son sınavda ise Plateros karşısında deplasmanda olmalarına rağmen iyi direnmişler ama 4 sayı farkla kaybetmişlerdi. O maçta Hogan 17 sayı, White ve Jackson 15’er sayı, Terry 14 sayı ile direnen başlıca isimlerdi.

Correcaminos ise grubun zayıf halkalarından birisi. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 8. maçlarında sadece 1 galibiyette kaldılar… Diğer yandan bu sezon çıktıkları 2 deplasman maçında da üst üste Abejas’a kaybettiklerinin altını çizelim; önce 4 sayı sonra da tam 22 sayı farkla yenilmişlerdi o maçlarda. Son olarak 9 Eylül’de de evlerinde olmalarına rağmen Xalapa karşısında hiç varlık gösterememişler ve tam 18 sayı fark yemişlerdi! 

İki takıma arasında sadece puan tablosuna baktığımızda değil, sahada oynanan basketbolu gördüğümüzde de net olarak anlayacağımız farklar var. Mineros’un evindeki etkili performansını zayıf rakibi karşısında sürdüreceğini ve sürprize izin vermeden Hogan, White, Jackson, Terry gibi etkili silahlarını devreye sokarak kazanacağını düşünüyorum. Handikap da aşılabilecek seviyede, çift haneli farklar da beklenebilir hatta. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.55
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …