Anasayfa / İddaa Tahminleri / New York Knicks – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 09.11.23

New York Knicks – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 09.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde New York Knicks Perşembe günü saat 03:30’da Batı ekiplerinden San Antonio Spurs ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Knicks her ne kadar dengesiz bir takım olsa da elindeki önemli oyuncularla beraber bana göre Doğu’da play-off adaylarından birisi. Bunu üst üste 2 maçı kaybettikten sonra son maçta konuk ettikleri Clippers gibi güçlü bir rakibi 111-97 ile geçerek gösterdiler. O maçta Randle 27 sayı, 10 ribaund ile beklendiği gibi takıma liderlik ederken Barrett 26 sayı, 6 ribaund ve Robinson da 13 sayı, 15 ribaund ile ona destek veren diğer isimlerdi. Bu maç öncesinde eksik ya da sakat oyuncularu yok. 

Spurs ise Batı’nın vasat takımlarından birisi. Evet Wembanyama’nın varlığıyla beraber farklı bir seviyeye çıktılar ama son 2 maçlarını üst üste kaybettiklerini de unutmayalım. Hatta son maçta Pacers karşısında deplasmanda hiç direnememişlerdi, tam 41 sayı fark yediler. Daha da kötüsü o maçta potalarında tamı tamına 152 sayı gördüler! 111 sayı attıkları o maçta McDermott 17 sayı, 4 asist, Johnson 16 sayı, Collins 14 sayı, 5 ribaund, Wembanyama 13 sayı, 10 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. Johnson ve Vassell’ın durumları maç saatinde belli olacak. 

Nets kağıt üstünde rakibine göre hem daha kaliteli hem de daha tecrübeli bir kadroya sahip. Son maçta da burada Batı’nın iddialı takımlarından biri olan yıldızlar topluluğu Clippers’ı tam 14 sayı farkla geçtiler, yani özgüven ve moral depoları ağzına kadar dolmuş durumda. Evet Wembanyama faktörü ile Spurs onları zaman zaman zorlayabilir ama sonuna kadar direnip handikapta kalabileceklerini düşünmüyorum, Knicks’in net bir galibiyet daha alarak çıkışını sürdürmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.42
Rexbet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Turkish Airlines Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 05.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde Alba Berlin Salı günü saat 22:00’da Zalgiris Kaunas ile …