Anasayfa / Chicago Bulls / Chicago Bulls – Phoenix Suns İddaa Tahmini 09.11.23

Chicago Bulls – Phoenix Suns İddaa Tahmini 09.11.23

NBA Doğu Konferansı temsilcisi Chicago Bulls Perşembe günü saat 04:00’da Batı ekibi Phoenix Suns ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 215.5 olarak açıklamışlar.

Bulls şuana kadar beklentileri karşılayamadı. Üst üste 3 maçlarını kaybettikten sonra son maçta konuk ettikleri Batı’nın vasat ekiplerinden Jazz’ı yenerek 8. maçın ardından 3. galibiyetlerini elde etmişlerdi. Son 2 maçlarında sonuçlar farklı olsa da ortak nokta yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyla 224 ve 243 sayı üretilmişti o maçlarda. LaVine, DeRozan, White, Vucevic takımın öne çıkan silahları konumundalar. Williams ve Caruso’nun durumları maç saatinde belli olacak, Ball ise sezonu kapatmıştı bildiğiniz üzere. 

Suns ise rakibi gibi kendi konferansında şuana kadar beklentileri karşılayamayan ekiplerden birisi. Onlar da 7 maçtan sadece 3 galibiyet çıkarabildiler. Son 4 maçlarına baktığımızda 3 tanesini kaybettiklerini gördük ki kazandıkları tek maç da dahil olmak üzere genelde yüksek tempolu, hücum odaklı bir basketbol sergiliyorlar. Son 5 maçlarının 4 tanesinde 215 baremi geçilmişti! Son maçlarında konuk oldukları Doğu’nun zayıf ekiplerinden Pistons’u etkili bir hücum performansı eşliğinde 106-120’lik skorla geçmeyi bilmişlerdi. Booker ve Lee’den faydalanamayacaklar, Beal’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Her ne kadar Suns, Booker’dan kesin olarak faydalanamayacak ve Beal’in durumu da maç saatinde belli olacak olsa da Durant liderliğinde halen Bulls’dan daha iyi ve potansiyelli bir kadroya sahip. Ama tabiki güç kaybetmiş oldukları ve deplaman takımı oldukları için taraf bahsi için güven vermiyorlar. Bunun yerine son maçlardaki etkili hücum performanslarına ve DeRozan ile LaVine liderliğindeki Bulls’un skor potansiyeline güvenmeyi tercih edeceğim. Yani seçimim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (215.5) – 1.48
Betroad Oranı: ÜST (215.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …