Anasayfa / İddaa Tahminleri / Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 02.11.23

Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 02.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 02:30’da New Orleans Pelicans ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin limitini 113.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 115.5 olarak belirlemişler.

Thunder, dinamik ve genç kadrolardamn birine sahip ve şuana kadar sezon başında bu artıları çok iyi kullandılar. 4 maçtan 3 tanesini kazanarak beklenenden iyi bir giriş yaptılar sezona. Bu galibiyetlerden ikisinde ise ortak nokta hücumdaki yüksek performanslarıydı, Bulls’a 124 sayı ve son olarak 31 Ekim’de Pistons’a burada evlerinde yine 124 sayı göndermişlerdi. O son maçta Gilgeous-Alexander 32 sayı, 9 ribaund, Giddey 21 sayı, 7 ribaund ve Jalen Williams 19 sayı, 7 ribaund, 6 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Jaylin Williams ve Kenrich Williams’dan bu maçta faydalanamayacaklar. 

Pelicans ise Batı’nın potansiyelli ve sürpriz yapmaya açık takımlarından birisi. Nitekim ilk 2 maçlarını kazanarak girdiler sezona. Ancak son maçta evlerinde olmalarına rağmen güçlü rakipleri Warriors karşısında özellikle savunmada sınıfta kalarak, potalarında 130 sayı görerek farklı kaybettiler. O maçta McCollum 19 sayı, 6 ribaund, 5 asist, Williamson 19 sayı, 5 ribaund ve Hawkins 14 sayı, 5 ribaund ile ayakta kalabilen isimlerdi. 

Her ne kadar kağıt üstünde denk diyeceğimiz iki takımın karşılaşması olacak olsa da Thunder form grafiği daha iyi durumda olan taraf ki evlerinde oynamanın da avantajına sahipler elbette. Bu artılarla beraber istedikleri gibi tempoyu forse edeceklerini ve Pelicans’ın son maçta sınıfta kalan savunması karşısında rahat skor üreteceklerini düşünüyorum. Gilgeous-Alexander ve Giddey yönetimindeki hücum silahlarına güveniyor, onlar için açılan limitten üst seçeneğine yöneliyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (113.5) – 1.49
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (115.5) – 1.90
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Golden State Warriors – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Perşembe günü saat 06:00’da Portland Trail Blazers ile …