Anasayfa / Genel / Olympiakos – Anadolu Efes Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 2 Mayıs 2017

Olympiakos – Anadolu Efes Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 2 Mayıs 2017

Olympiakos - Anadolu Efes Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 2 Mayıs 2017
Olympiakos – Anadolu Efes Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 2 Mayıs 2017

2 Mayıs Salı günü saat 21:00’de başlayacak Euroleague play-off mücadelesinde 3-3’lük serinin son maçında Yunan temsilcisi Olympiakos temsilcimiz Anadolu Efes‘i ağırlayacak.

En iyi bürolardan biri olan Bets10’da deplasman takımı lehine 6.5 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 146.5 olarak set edilmiş. İddaada 984 ve 986 kodlarıyla açılan maçta deplasman takımı lehine 6.5 handikap belirlenirken toplam sayı limiti de 144.5 olarak set edilmiş.

OLYMPIAKOS ev sahibi avantajını geri aldı

Olympiakos ev sahibi avantajı ile başladığı seride evindeki ikinci maçta hata yapmıştı ve temsilcimiz Anadolu Efes’e üstünlüğü kaptırmıştı. İstanbul’daki ilk maçta da Anadolu Efes’in Pire’de kazandığı özgüvene karşı duramamış ve kaybetmekten kurtulamamışlardı. Ama bu maçın son bölümünde Spanoulis liderliğinde sergiledikleri geri dönüş onlar adına bir umut ışığı olmuştu adeta. Evet maçı kazanamamışlardı ama bu kez onlar psikolojik olarak üstünlüğü ele geçirmişlerdi. Nitekim İstanbul’daki ikinci maçta da bunun avantajını kullandılar. Maça müthiş başlayan temsilcimiz karşısında soğuk kanlı bir şekilde yavaş yavaş maçın içerisine girip disiplinden kopmadan ve savunmayı kademe kademe sertleştirerek hücumda da yine Spanoulis liderliğinde galibiyete ulaşarak seriyi son maça , Pire’ye yani evlerine tekrar taşımayı başarmışlardı.

ANADOLU EFES fırsat tepti

Temsilcimiz Anadolu Efes Pire’deki galibiyet sonrası savunmanın ne kadar önemli olduğunu istedikleri zaman takım olarak seviyeyi ne kadar yukarı çekebileceklerini göstermişlerdi. İstanbul’daki ilk maçta da Olympiakos’a kendi silahıyla kontrollü oyun ve istikrarlı takım savunması ile üstünlük kurmuştuk. Ama maç sonu oynayamama hastalığımız tekrar ortaya çıkmıştı ve neredeyse Spanoulis’in tek başına maçı almasına seyirci kalacaktık. Heurtel’in savunmadaki zaafı yine bir çuval inciri berbat ediyordu. 4.maçta elimize seriyi İstanbul’da bitirme ve Final Four biletini kapma şansı gelmişti. Maça da çok istekli ve dominant bir şekilde başlamıştık. Ancak maalesef Olympiakos’un tecrübesi ve bu kez Doğuş ile bile Spanoulis’e çare bulamamamız skordan kopmamıza neden oldu. Özellikle son periyotta facia bir hücum performansı sergiledik, adeta Olympiakos’un savunma duvarına tosladık ve sadece 8 sayı bulabildik.

Pire’de Dostluk ve Barış salonunda biletlerin tamamı haftasonu tükendi, kapalı gişe oynayacak Anadolu Efes. Kırmızılar böyle tamam mı devam mı maçlarını onlarca kez oynadılar ve bir çoğunda da Sakallı ile Printezis yine bu formayı giyiyordu. Kapler Anadolu Efes’in kazanması için çarpıyor olsa da konu bahis olunca kendi sahasında Olympiakos galibiyeti daha ağır basıyor. Ayrıca bu maçta takımların hücum performanslarının bir kademe artacağını skorun son maçtaki gibi düşük kalmayacağını ön görüyorum.

Olympiakos – Anadolu Efes İddaa Tahmini

İddaa Oranı: MS1 / 1.25 & Üst (144.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS1 / 1.30 & Üst (146.5) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir