Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pesaro – Reggio Emilia İddaa Tahmini 13.09.19

Pesaro – Reggio Emilia İddaa Tahmini 13.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Pesaro Cuma saat 19:15’de Reggio Emilia ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmazken Bets10 ise Emilia’nın galibiyeti için 1.75 oran belirlemiş.

Pesaro geçen sezon olduğu gibi bu sezon da düşme adaylarından bir olacak. Son 2 hazırlık maçlarında da bunu görüdk aslında, Trento’ya 64-76 kaybederken bu maçtaki rakipleri Reggio Emilia’ya iyi direnmişler ancak uzatmada 85-87 yenilmişlerdi. Brose başında iyi işler yapan genç koç Perego yönetiminde Zach Thomas ve genç guard Mussini liderliğinde oynuyorlar.

Reggio Emilia ise deneyimli koç Buscaglia’yı göreve getirerek iyi bir kadro kurdu ve geçen sezon yaşadıkları düşme korkusunu bu sezon yaşamayacaklarını düşünüyorum. Daha önce ülkemizde de izlediğimiz 2 isim Darius Johnson-Odom ve Josh Owens’ın yanısıra Simone Fontecchio, Gal Mekel ve Reggie Upshaw gibi kaliteli isimlere sahipler. Cremona’ya 7 sayı farkla kaybettikten sonra belirttiğim gibi Pesaro ile karşılaşmışlar ve uzatmada kazanmışlardı.

İki takım da yeni koçları ve transferleri ile henüz adaptasyon süreci içerisindeler. Bu nedenle birbirlerine ilk maçtaki gibi net üstünlük kuramayabilirler. Ama Reggio Emilia’nın daha tecrübeli ve kaliteli isimleri var, bu maçta da hata yapmayacaklarını ve bir kez daha kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.75
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

New Orleans Pelicans – Washington Wizards İddaa Tahmini 08.08.20

NBA‘de normal sezon maçları Orlando’daki fanusta devam ediyor. New Orleans Pelicans Cumartesi saat 03:002da Washington …