Anasayfa / İddaa Tahminleri / Portland Trail Blazers – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 04.11.23

Portland Trail Blazers – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 04.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Portland Trail Blazers Cumartesi günü saat 05:00’da Memphis Grizzlies ile karşılaşacak Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Blazers Lillard’ın gönderdiği takasın ardından artık süper yıldızsız bir yolculuğa çıktı. Ancak artık ellerinde daha potansiyelli, daha genç ve daha geniş bir kadro olduğunu da belirtelim. Nitekim son 2 maçlarında da dişlerie göre Doğu ekipleri ile oynayınca bu artılarını iyi kullandılar ve önce Raptors’u deplasmanda 8 sayı farkla sonra da yine deplasmanda Pistons’u 9 sayı farkla geçmeyi bildiler. Henderson ve Simons’dan bu maçta faydalanamayacaklar, Sharpe’ın durumu da maç saatinde belli olacak. 

Grizzlies ise sezonu cezalı ve sakat oyuncuların fazlalığı nedeniyle çok kötü açtı ve ilk 5 maçlarının tamamını kaybettiler. Son maçta nispeten denk diyebileceğimiz rakiplerden biri olan Utah’a deplasmanda tam 24 sayı farkla kaybederek hiç de kazanmaya niyetleri olmadığını gösterdiler… Adams zaten sezonu kapatmıştı, Morant’ın cezası devam ediyor ve Rose ile Clarke da halen iyileşmedi. Aldama’nın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Normal şartlarda Grizzlies tam kadro olsa Batı’da bir play-off takımı seviyesinde olduğunu biliyoruz. Ama Morant, Adams, Rose gibi ilk beş oyuncularının yokluğunda Jackson ve Smart ile ayakta kalamadıklarını gördük geride bıraktığımız 5 maçta. Portland’ın Grant, Ayton, Brogdon gibi silahların liderliğinde Simons ve Henderson’u aramayacağını ve hatta kazanabileceklerini düşünüyorum. Ama riski azaltmak için lehilerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Turkish Airlines Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 05.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde Alba Berlin Salı günü saat 22:00’da Zalgiris Kaunas ile …