Anasayfa / Hazırlık Maçları / Regatas – Riachuelo İddaa Tahmini 18.09.23

Regatas – Riachuelo İddaa Tahmini 18.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Torneo Interligas turnuvasında Regatas Pazartesi günü saat 03:30’da Riachuelo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışlar.

Arjantin ekibi Regatas turnuvadaki ilk 2 maçını da kazanarak formda olduğunu göstermişti. İki Brezilya ekibini de yendikleri o maçlarda bizlere düşük tempoda, savunma odaklı performanslar izletmişlerdi. Önce Caxias’ı 73-68 sonra da Pato’yu savunmada bir kademe daha vidaları sıkarak 64-66’lık skorla geçmeyi bilmişlerdi. Özetle işin savunma tarafında sistemi oturttuklarını, sezona hazır olduklarını gösterdiler. 

Bir diğer Arjantin ekibi Riachuelo ise ilk maçta Pato karşısında hücumda kendisini aşmış ve 97 sayı üreterek zor da olsa kazanmıştı. İkinci maçta ise savunmada yine sınıfta kalmışlar ve bu sefer hücumda da üretemeyince, kısır kalınca sadece 72 sayı üretebilmişler ve farklı kaybetmekten kurtulamamışlardı. Bu iki geceyle gündüz gibi farklı hücum performansları kafaları karıştılarabilir ama ben ilk maçta 97 sayının bir sürpriz olduğu kanaatindeyim.

İki takım da ilk 2 maçta aslında istediklerini aldılar ama tabi asıl rakiplerine diş gösteren, mesaj veren ekip Regatas oldu. İki maçı da etkili bir savunma performansı ile kazanmayı bilmişlerdi. Riachuelo’nun ise son maçta sadece 72 sayıda kaldığını unutmayalım. Bu maçta da rakibinin sert ve disiplinli savunması, fiziksel oyunu karşısında yine skor üretmekte zorlanacaklarını düşünüyorum. Ev sahibinin 80, misafir takımın da 75 bareminin altında kalması beni şaşırtmaz. Bu nedenle de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (160.5) – 1.67
intobet Oranı: ALT (160.5) – 1.84
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …