Anasayfa / Astros / Santos – Astros İddaa Tahmini 18.09.23

Santos – Astros İddaa Tahmini 18.09.23

Meksika Ligi Batı grubu mücadelesinde Santos Pazartesi günü saat 04:00’da Astros ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Santos son 2 maçından birini kaybetmiş ve inişli çıkışlı performanslar sergiliyor olsa da toplamda elde ettiği 6 galibiyetle ve averajla kendisine 4. sırada yer buldu kendisine. Evlerindeki son 2 maçta ise üst üste Panteras ile karşılaşmış, önce 3 sayı farkla kaybetmiş sonra 6 sayı farkla kazanmış ve rövanşı almıştı. 14 Eylül’deki son sınavlarında ise deplasmanda Abejas’ı son nefeste 81-83’lük skorla geçmişlerdi.

Astros ise sadece bu grubun değil, tüm ligin iddialı takımlarından birisi. Nitekim 10 maçlarından 8 tanesini kazandılar ve bu sayede de Batı’da liderlik koltuğunda oturyorlar. Son 2 maçlarında onlar da Panteras ile ama deplasmanda karşılaşmışlardı. Önce 4 sayı farkla kaybetmişler, sonra 10 sayı farkla kazanarak rövanşı almışlardı. Ayrıca o maçta tam 103 sayı üreterek hücumda ne kadar etkili bir takım olduklarının mesajını tekrar herkese vermişlerdi. 

İki takım arasında bana göre net bir kalite ve seviye farkı var. Astros sadece grubun değil, ligin de iddialı takımlarında birisi. Son haftalarda da iyi sonuçlar alarak formda olduklarını gösterdiler. Ev sahibi ekip ise inişli çıkışlı bir performans sergiliyor ve güven vermiyor. Bu maçta da formda ve güçlü rakipleri karşısında şansları olacağını düşünmüyorum. Astros’un düşük farklarla da olsa kazanarak formda grafiğini sürdüreceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.53
Best10 Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Harem Spor – Final Spor İddaa Tahmini 25.09.23

Türkiye Basketbol Ligi 2. hafta mücadelesinde Harem Spor Pazartesi günü saat 18:00’da Final Spor ile …