Anasayfa / Genel / Science City Jena Rasta Vechta Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 21 Nisan 2017

Science City Jena Rasta Vechta Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 21 Nisan 2017

21 Nisan Cuma günü saat 20:00’da başlayacak Almanya ligi mücadelesinde ligin orta halli takımlarından Jena düşme adaylarından Vechta’yı ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da deplasman takımı lehine 7.5 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 158.0 olarak set edilmiş. İddaada 653 koduyla açılmış olan maçta deplasman takımı lehine 7.5 handikap set edilmiş ve toplam sayı limiti de 158.5 olarak belirlenmiş.

Koç Harmsen yönetiminde ligin orta halli takımlarından biri olan Jena şuanda 10 galibiyetle 12.sırada. Düşme potasından 7 maç uzaktalar ve play-off şansları yok denecek kadar az, 5 maç geride kaldılar ve kalan 6 maçta işleri baya zor bu anlamda. Zaten son 6 maçlarından da galibiyet çıkaramadılar, yani durumu kabullendiklerini söyleyebiliriz rahatlıkla. Takımın en önemli hücum silahı Marcos Knight’ı da Zaragoza’ya kaptırdılar ve vasat olan hücum potansiyelleri iyice düştü. İki tecrübeli Amerikalı guard Julius Jenkins ile Immanuel McElroy takımı ayakta tutmaya çalışıyorlar. Ama yaşları çok ilerledi artık, biri 36 diğer 37 yaşında ve bu nedenle verimli olabildikleri süreler de kısıtlı. Maç başına 77 sayı bulabilen Jena işin savunma tarafında ise potasında 82 sayı görüyor. Son 4 maçlarından 3 tanesinde de 158 sayı baremi aşılmadı.

Koç Spradley’in ekibi bu sezon oynadığı 29 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildi ve finansal problemlerden dolayı ligden ihrac edilen Phoenix Hagen ile birlikte düşmeyi garantilediklerini söyleyebiliriz. En yakın rakipleri Braunschweig’den tam 4 maç gerideler. Amerikalı guard Frank Gaines dışında net bir skor opsiyonları olmadığını söyleyebiliriz. Hücumda vasat bir takımlar. Rakip potalara sadece 74 sayı gönderebiliyorlar ve bu alanda 17.sıradalar. İşin savunm tarafında da kötü durumdalar, ortalama 85 sayı yiyorlar ve bu alanda 16.sıradalar. Son 5 maçlarından birinde 60 sayı barajını, ikisinde de 70 sayı barajını geçemediler. Kalan iki maçta ise 75 sayıya dahi ulaşamadılar.

İki takım da aslında savunmada zayıf konumdalar ama hücum performansları daha doğrusu potansiyelleri bu açıkları, zayıflığı değerlendirip yüksek skorlara ulaşabilecek seviyede değil. Jena’nın 80 sayılara çıkabileceğini ama Vechta’nın 70-75 arasında kalacağını düşünüyorum, bu nedenle de alt seçeneği göz kırpıyor bana göre.

İddaa Oranı: Alt (158.5) / 1.70

Bets10 Oranı: Alt (158.0) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir