Güncel
Anasayfa / Genel / Spurs – Rockets Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 4 Mayıs 2017

Spurs – Rockets Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 4 Mayıs 2017

Spurs – Rockets Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 4 Mayıs 2017
Spurs – Rockets Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 4 Mayıs 2017

Nba Playoff 2.tur mücadelesinde 4 Mayıs Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gece saat 04.30’da Houston Rockets AT&T Center’da Spurs‘e konuk oluyor.

İddaa’da 795 koduyla açılan maçta handikap 5.5 olarak belirlenmişken toplam sayı limiti ise 216.5 olarak belirlenmiş durumda. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da da handikap 5.0 toplam sayı limiti ise 215 olarak belirlenmiş.

Bu sefer herşey farklı olmalı!

Bazen siz sahada ne yaparsanız yapın amacınıza ulaşamazsınız, ulaşamadığınız zaman da buna çok üzülmezsiniz çünkü elinizden geleni yapmışsınızdır. Spurs’ün ilk maçta hiçbir şeyi kendisi gibi yapamadığı aşikar, coach Popovic’in de basın toplantısında bu sebeple çok gergin olduğunu gördük çünkü takımı ilk maçta sahada yoktu. Ne savunabildiler ne de iyi hücum edebildiler. Bazı zamanlar çok büyük takımlar da bunu yaşayabiliyorlar ama büyüklükleri şuradan geliyor ki bir sonra ki maçta bambaşka bir görünüm çiziyorlar. Bence 2.maç bu şekilde olacak, bu sefer her şey ilk maçtan daha farklı olacak ve biz Spurs’u her zaman ki halinde göreceğiz. Esasen başka şansları da yok, yani durum 0-2 olursa bunun geri dönüşü Houston gibi takıma karşı çok ama çok zor olur. İlk maçta takım o kadar tutuktu ki Popovic daha ilk çeyrekte Harden’ı savunması için üstüne Kawhi Leonard’ı verdi. Bir işe yaramadı bu çünkü Houston acayip bir maç oynadı, tam 22 tane 3pt isabeti buldular. Benim tanıdığım Popovich ilk maçtaki handikapların hepsine çözüm üretecektir, belki yine ufak tefek sorunlar olacaktır ama Spurs tamamen farklı olacaktır.

D.Antoni ve uzay teknolojisi!

D’Antoni öyle bir takım yarattı ki takım adeta şut atmıyor ateş ediyor. İlk maçta tam 22 3pt buldu, evet 22. Tam 126 sayı bıraktılar Spurs potasına. Maçın analiz yazısında Houston gününde olduğunda durdurmak imkansıza yakın demiştim ve o gün öyle oldu, imkansıza yakındı karşılarında durmak. Tabii zaten yüksek potansiyelli bir takıma karşı rakip savunmada iyi olamazsa olacaklara çanak tutmuş oluyor. Harden liderliğinde maça inanılmaz başladılar ve ilk yarıdan maçı kopardılar. İşler o kadar iyi gidiyordu ki daha ilk çeyrekten Kawhi Harden’ı savunmaya gelmişti bile. Ama bu maç o rahatlığı bulamama ihtimalleri yüksek, bakalım işler sıkıntıya girdiğinde bu duruma nasıl karşılık verecekler önemli soru bu. Şüphesiz ki ilk maçı kazanmanın verdiği rahatlık olacaktır, zaten de onlara sorsak 0-2yi kimse düşünmemiştir amaçları burada saha dezavantajını ortadan kaldırmaktı ve bunu başardılar. Şöyle bir durumda var, eğer ilk maçtaki gibi şut atarlarsa 0-2 hiç de uzak görünmüyor burası da bir gerçek.

Serinin 2.maçında Spurs galibiyeti tarafındayım ben. Hataların tekrarlanmayacağını düşünüyorum ve serinin 1-1’e geleceğini düşünüyorum. Ayrıca maçın yine düşük skorlu geçeceği kanaatindeyim.

İddaa Tahmini

İddaa Oranı: MS 1 (5.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (5.0) / 1.91Hakkında Ekrem Türkkan

1986 İstanbul doğumluyum, işletme ve halkla ilişkiler mezunuyum. Antalya'da yaşamaktayım. NBA ile tanışmam 98-99 yıllarında gerçekleşti ve görkemli sahnenin başından bir daha ayrılamadım. Magic ve Kidd ile başlayan bu NBA tutkusu onlarca efsane oyuncunun harika performanslarına tanıklık ederek bu günlere geldi ve katlanarak büyüdü. Yaklaşık 10 senedir basketbolun bahis kısmı da oldukça ilgimi çekmekte.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Milwaukee Bucks – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 01.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Milwaukee Bucks, Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat 03:00’te Detroit Pistons ile Fiserv Forum’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir