Anasayfa / Genel / Türkiye – Rusya Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017

Türkiye – Rusya Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017

Türkiye - Rusya Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017
Türkiye – Rusya Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017

Ev sahibi olarak yer aldığımız Eurobasket D grubunda ilk günkü rakibimiz iddialı ekiplerden biri olan Rusya. 1 Eylül Cuma akşamı saat 21:00’de başlayacak mücadelede Ülker Sports Arena’da taraftarlarımızla buluşacağız.

Ev sahibi olsak da favori olmadığımız bu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Rusya lehine 5.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 152.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 965 ve 968 koduyla açılan maçta Rusya lehine 5.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 151.5 olarak belirlenmiş.

Eksikler Olmasa Madalya Gelirdi

Koç Sarıca yönetiminde yeni bir yapılanmaya giden 12 Dev Adam bir kez daha ev sahibi avantajına sahip. Ancak tecrübeli NBA oyuncularımızın (Ersan ve Ömer) bu turnuvada yer alamayacak olması ve en önemli skor opsiyonumuz Bobby Dixon‘ın da sakatlığı nedeniyle son anda kadrodan çıkarılmasıyla ciddi şekilde güç kaybettik. Furkan Korkmaz ve Cedi Osman onun yokluğunda sorumluluk alarak yükü paylaştılar, çok da iyi iş çıkardılar. 9 hazırlık maçından 7 galibiyet çıkarmayı başardık ve turnuvaya formda bir şeklide geliyoruz. Ancak turnuva uzun ve Dixon’ın yokluğunda özellikle Doğuş ile Kenan’ın kusursuza yakın bir performans sergilemeleri gerekecek.

Vasat Bir Hazırlık Dönemi

Koç Bazarevich’in elinde Monia ve Karasev dışında eksiksiz bir kadro var. Alexey Shved ve Timofey Mozgov liderliğinde orta şekerli bir hazırlık dönemi geçirdiler, 9 maçtan 5 galibiyet alabildiler. Son maçlarda hücum performansları yükselmiş olsa da maç kazanma yolunda istediklerini alamadılar. Ancak kaybettikleri maçlarda da sonuna kadar getirdiler genelde. Kadroda Vorontsevich ve Kurbanov gibi çok değerli iki forvetleri daha var ki CSKA kökenli bu oyuncuların tecrübeleri ve çok yönlülükleri Rusya’nın sisteminde kritik. Maçlar ilerledikçe Shved ve Mozgov arasındaki iletişim artmaya başladı ki bize karşı da en büyük kozları bu olacak.

Türkiye – Rusya İddaa Tahmin

Denk güçlerin mücadelesi olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Elbette ev sahibi olarak avantajımız var ancak kadro kalitesi ve özellikle pota altındaki çeşitlilik anlamında Rusya’nın da bizden üstün olduğunu kabul etmek lazım. Bizim en dar rotasyona sahip olduğumuz 4 numarada Rusya’nın elinde değerli isimler var. Kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.91

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Boston Celtics – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 04.01.2020

NBA Ligi’nde Doğu konferansı ekiplerinin mücadelesinde Boston Celtics, Cumartesi gecesi saat 03.00’te Atlanta Hawks‘ı TD …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir