Anasayfa / İddaa Tahminleri / UMF Tindastoll – Thor Thorl İddaa Tahmini 08.12.22

UMF Tindastoll – Thor Thorl İddaa Tahmini 08.12.22

İzlanda Ligi 9 hafta mücadelesinde UMF Tindastoll Perşembe günü saat 22:15’de Thor Thorl ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler.

UMF ligin orta şekerli takımlarından birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 8. maçlarından 4. galibiyetlerini çıkardılar. Ayrıca bu sezon evlerindeki 3 maçı da kayıpsız geçtiklerini belirtelim, rakiplerine ortalama 20 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı o maçlarda. Evlerindeki son maçlarında Breidablik’i 110-75 gibi dominant bir skorla ezip geçmişlerdi tam anlamıyla. 

Thorl ise ligin zayıf halkalarından birisi ve 8 maçlarından sadece 1 tanesini kazanabildiler. Son 2 maçlarına baktığımızda ise önce IR’ye deplasmanda beklenenden iyi direnmişler ama 6 sayı farkla kaybetmişlerdi. Son maçlarında, 1 Aralık’da konuk ettikleri Njardvik’e karşı ise hiç varlık gösterememişler ve 88-119 gibi farklı bir skorla yenilmekten kurtulamamışlardı. Savunmada tam anlamıyla yol geçen hanı modundaydılar o maçta.

İki takım arasında bir seviye farkı olduğunu zaten puan tablosundan da görebiliyoruz. Sahada oynanan basketbol anlamında da farklar var elbette. UMF özellikle evindeki son maçlarda rakiplerine ciddi farklarla üstünlük kurmuş bir takım. Thorl ise son maçta rakibinden 31 sayı fark yemiş, hezimete uğramış bir ekip. Bu maçta da güçlü rakiplerine karşı evden uzakta direnebileceklerini sanmıyorum ve UMF’den çift haneli farklarla net bir galibiyet bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.60
Best10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Gargzdai – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 30.01.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Gargzdai Pazartesi günü saat 19:30’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. Jetbahis toplam sayı …