Anasayfa / Granada / Valencia – Granada İddaa Tahmini 16.09.23

Valencia – Granada İddaa Tahmini 16.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Llíria’da oynanacak mücadelede ev sahini konumundaki Valencia Cumartesi günü saat 18:00’da Granada ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Yarasalar koç Mumbru ile yola devam ederken, Wild Card ile yine Euroleague’de de mücadele edecekler. Bu nedenle iki zorlu kulvar için kadrolarını yenilemeye çalıştılar. Yenilenmiş kadrolarına baktığımızda Reggio Emilia’dan Reuvers, Tofaş’dan Toure, Bologna’dan Ojeleye, Kassius Robertson, Chris Jones, Milano’dan Davies, Jared Harper, Granca’dan Inglis ve Claver öne çıkması beklenen isimler. Hermannsson operasyon geçireceği için sezon başını kaçıracak. Hazırlık döneminde ise kötü sinyaller verdiler. Obradoiro’yu zorla 5 sayı farkla geçerken, Breogan’a ise bu kez 5 sayı farkla yenilmişlerdi son olarak. 

Granada ise koç Pin ile devam ediyor ve geçen sezon yaptıkları gibi hedefleri ligde kalıcı olmak olacak. Kadrolarını bu hedef doğrultusunda güçlendirmeye çalıştılar. Pesaro’dan Cheatham, Promitheas’dan Thomason, Rytas’dan Kairys, Kalev’den Konontsuk, Felicio, Maccabi’den Ziv takımın önemli silahları konumundalar. Son 2 maçlarında önce konuk ettikleri bir diğer Euroleague ekibi Bayern’i 12 sayı farkla geçmişler, sonra dişli rakiplerden Granca’ya ise 13 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

Valencia’nın henüz hezır olmadığını söyleyebiliriz. Kadroda bir sürü bilinmez var ve sistemi henüz oturtabilmiş değil koç Mumbru, dolayısıyla da güven vermiyorlar. Granada ise son hazırlık maçlarında daha ne yaptığını bilen, daha oturmuş bir takım görüntüsü verdi. Elbette Valencia bir Euroleague takımı ve hadlerini bilerek oynayacaklardır. Thomason, Cheatham, Ziv gibi isimler liderliğinde direnebileceklerini, kaybetseler de iyi sinyaller vermeyen Valencia’dan çift haneli farklar yemeyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.66
Rexbet Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.81
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …