Anasayfa / İddaa Tahminleri / Washington Wizards – New York Knicks İddaa Tahmini 18.11.23

Washington Wizards – New York Knicks İddaa Tahmini 18.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Washington Wizards Cumartesi günü saat 03:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın limitini 115.5 olarak açıklamışlar. 

Wizards konferansın zayıf halkalarından birisi. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ki zaten toplamda da 11 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabilmişlerdi! Bununla beraber Evlerindeki son 2 maça baktığımızda kaybederken tempoyu yükselttiklerini zayıf savunmalarıyla rakipleri yavaşlatamadıklarını ve Hornets’dan 124 sayı, Dallas’dan ise 16 Kasım’daki son maçta tam 130 sayı yediklerini gördük! Delon Wright dışında eksikleri yok.

Knicks ise iddialı play-off takımlarından birisi ve son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler, toplamda da 11 maçtan 6. galibiyetlerini almış oldular. Diğer yandan son dönemde özellikle hücum performansları ile ön plana çıktıklarını biliyoruz. Son 4 maçlarından 3 tanesinde minimum 116 sayı üretmişlerdi. Son deplasman maçlarında da 16 Kasım’da konuk oldukları denk rakiplerden Hawks’ı 114-116 ile geçmişlerdi. Barrett ve Grimes’ın durumları maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok.

İki takım arasında elbette net bir siklet farkı var. Knicks her ne kadar güven vermeyen bir takım olsa da son dönemde en azından hücum performansı açısından istikrarlı işlere imza attılar. Wizards gibi evinde bile savunmada vidaları sıkamayan, yumuşak kalan bir rakip karşısında da Brunson-Randle ikilisi ile sorun yaşamayacaklarını, kazanmalarını da beklediğim maçta 115 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (115.5) – 1.51
intobet Oranı: Deplasman ÜST (115.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …