Anasayfa / Genel / Yeşilgiresun Best Balıkesir Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 29 Nisan 2017

Yeşilgiresun Best Balıkesir Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 29 Nisan 2017

29 Nisan Cumartesi günü saat 17:30’da başlayacak Türkiye Basketbol Süper Ligi mücadelesinde düşme potasından uzak kalmaya çalışan Yeşilgiresun düşme tehlikesi içerisinde olan Best Balıkesir’i ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da deplasman takımı lehine 5.0 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 162.5 olarak set edilmiş. İddaada 678 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlenirken toplam sayı limiti de 160.5 olarak set edilmiş.

Koç Trifunovic’in takımı şuanda 9 galibiyetli Dİ Büyükçekmece ile birlikte 12.sırada ve düşme potasından 3 maç, play-off resminden ise 4 maç uzakta kaldılar. Düşme potasından uzak kalmak istiyorlar artık evlerinde denk rakiplerine karşı maç kaybetmemeleri gerekiyor. Son maçlarda ise bir düşüş içerisindeler ve bu maçı toparlanma fırsatı olarak görüyorlar, 6 maçtır galibiyet hasret Karadeniz temsilcisi ve evlerinde de son 3 maçlarını kaybettiler. Gerçi bu kayıplar Karşıyaka, Anadolu Efes ve Galatasaray’a karşıydı, bunu da unutmamak lazım. Son maçlarda Armstead’in performansı arttı. Ledo ve Gill ise her zamanki gibi takımın en önemli skor silahları olarak ön plandalar. İşin hücum tarafında da savunma tarafında da ligin vasat ekipleri arasında yer alıyorlar. Maç başına ortalama 79 sayı bulurken potalarında 82 sayı görüyorlar. Evlerindeki son 4 maçtan 3 tanesinde 162 sayı baremi aşıldı.

Ege temsilcisi Balıkesir son haftalarda hedef maçlarını kaybetti ve artık ligde kalma şanslarını iyice zora soktular. Şuanda 6 galibiyetteler ve Uşak ile Trabzonspor’un 2 maç gerisinde kaldılar. Kalan 3 maçlarında sadece kendilerinin kazanmaları yetmeyecek aynı zamanda bu iki rakiplerinin de kaybetmelerini bekleyecekler. İpler kendi ellerinde değil artık. Son 5 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkardılar ve iyi durumda olduklarını söylemek doğru olmaz. Pota altında James, Dorsey, Ofoegbu üçlüsü ile etkili silahlara sahipler. İki tempolu guard Andrews ve Kelly de koç Demir’in skor anlamında en güvendiği isimler. Oyunun iki alanında da tablodaki sıralamalarına paralel olarak ligin vasat takımlarından biriler. Maç başına ortalama 77 sayı atabiliyorlar ve potalarında 83 sayı görüyorlar ortalama.

Yeşilgiresun Ledo ve Armstead ile birlikte açık alanda hayli tehlikeli, ters bir takım. Evlerinde ateşli taraftarları ile de bütünleşerek rakip takımları zorlayacak bir atmosfer oluşturuyorlar. Bu da onlar için sezonun hedef maçlarından biri. Tempoyu sürekli yukarıda tutup kendi karakterlerini sahaya koyacaklardır. Savunma zaafı bulunan iki takımın da bu yüksek tempoda bizlere bol skorlu bir maç izleteceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: Üst (160.5) / 1.70

Bets10 Oranı: Üst (162.5) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir