Anasayfa / Abejas / Abejas – Halcones Xalapa İddaa Tahmini 18.09.23

Abejas – Halcones Xalapa İddaa Tahmini 18.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Abejas Pazartesi günü saat 02:00’da Halcones Xalapa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Abejas, Batı grubunun iddialı takımlarından birisi, 10 maçtan topladıkları 6 galibiyetle beraber kendilerine averajla 3. sırada yer buldular. Ancak son 3 maçlarından ikisini kaybettiklerini ve kötü, formsuz bir dönemden geçtiklerinin de altını çizelim. Ayrıca evlerindeki son maçlarında da, 4 gün önce Santos’a son nefeste 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Xalapa ise sadece Doğu grubunun değil, tüm ligin güçlü ve formda ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 8 galibiyete ulaştılar, lider Fuerza’nın sadece 1 adım gerisinde zirve takiplerini sürdürüyorlar. Son 3 deplasman maçlarını da kayıpsız geçtiklerini, son olarak 9 Eylül’de zayıf rakiplerden Correcaminos’u zorlanmadan 71-89 gibi net bir skorla yendiklerini belirtelim. 

İki takım gerek kağıt üstünde kadro kalitesi olarak gerekse puan talosundaki yerleri açısından ciddi farklar yok gibi görünse de son haftalarda sahada oynadıkları basketbol seviyesi anlamında bana göre net farklar var. Xalapa rakibinin aksine son dönemde çok formda, içerde dışarıda maç kaybetmiyorlar. Rakibi de böyle formsuz yakalamışken hanelerine bir galibiyet daha yazdırmalarının elbette sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Yine de riski azaltmak için lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.59
intobet Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.76
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …