Anasayfa / Anadolu Efes / Anadolu Efes – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 17.09.23

Anadolu Efes – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 17.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Antalya’da oynanacak karşılaşmada Anadolu Efes Pazar günü saat 13:00’da Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. intobet Kaf-Kaf lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Anadolu Efes koç Can yönetiminde yeniden yapılanma sürecine girdi. Ancak bununla beraber Clyburn, Larkin, Bryant, Beaubois, Zizic, Pleiss gibi değeri parçaları da ellerinde tutmayı başardılar. Jones, Willis, Thomspon, Hollatz’ın yanı sıra Erkan ve Ercan ile de onları desteklemiş oldular. Son maça kadar namağlup devam ediyorlardı hazırlık maçında ama o maçta CSKA karşısında tam anlamıyla hezimete uğradılar ve 60-88 gibi can sıkıcı bir skorla hezimete uğradılar…

Karşıyaka ise koç Sarıca ile yola devam ederken kadrosunu büyük ölçüde yeniledi. McCollum, Jaylen ve Vitto Brown, Kenan dışında takımının tamamını yenildiler. Hilliard, Carey, Martin üçlüsü takımın yeni silahları. Hazırlık dönemini de şuana kadar takım olarak çok iyi geçirdiler. Nitekim son 2 maçlarında dişli rakiplerden Galatasaray’ı tam 26 sayı farkla sahadan silerken, Telekom’u ise son çeyrekte zorlanmalarına rağmen 11 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. O maçta Kenan 17 sayıyla öne çıkan isimdi.

Elbette Efes kağıt üstünde rakibinden birkaç adım önde. Ancak son maçta CSKA’dan yedikleri 28 sayılık farkın ayarlarını bozabileceğini düşünüyorum. Nitekim karşılarında da çok diri ve moralli bir Karşıyaka olacak. Koç Sarıca’nın öğrencileri son 2 maçta Telekom ve Galatasaray gibi play-off yolundaki direkt rakiplerinden ikisini geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçta da Carey, Martin, McCollum liderliğinde kolay lokma olmayacaklarını, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …