Anasayfa / Gran Canaria / Gran Canaria – Tenerife İddaa Tahmini 17.09.23

Gran Canaria – Tenerife İddaa Tahmini 17.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelede Gran Canaria Pazar günü saat 13:00’da Tenerife ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.50 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.68 olarak belirlemiş.

EuroCup’ın son şampiyonu Granca geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da hem Endesa’nın hem de EuroCup’ın ilk 4 adaylarından birisi olacak. Koç Lakovic yönetiminde yollarına devam ediyorlar ve bana göre net olarak kadrolarını güçlendirdiler. Tecrübeli skorer Landesberg, 4 önemli uzun Happ, Lammers, Shurna, Pelos ve yetenekli forvetler Brussino ile Prkacin takımın önemli isimleri olacaklar. Guard rotasyonunda ise Albicy, Slaughter ve Bassas var. 

Koç Vidorreta ile yola devam eden Tenerife’nin de hedefi Endesa’da ilk 4 ve BCL’de ise şampiyonluk. Yine ellerinde tecrübeli ve kaliteli oyunculardan oluşan değerli bir kadro var. Guard rotasyonunda Fitipaldo, Huertas, Salin, Jaime Fernandez, Sastre; forvette Abromaitis, Doornekamp, Cook ve pota altında ise Ristic, Shermadini, Guerra takımın en güvendiği isimler olacaklar. Kadroyu büyük ölçüde korumuş olmaları onlara özellikle sezonun ilk kısmında rakiplerin aksine adaptasyon sorunu getirmeyecek, avantajlı olacaklar. 

İki takım daha yeni 14 Eylül’de Tenerife’nin sahasında karşılaşmışlar, normal süre 83-83 tamamlanmış ve takımlar anlaşarak uzatma bölümünü oynamamışlardı. Şimdi saha avantajı Granca’nın elinde ve bunu iyi değerlendireceklerini düşünüyorum. Özellikle pota altında çetin bir mücadele izleyeceğiz ama Granca’nın Happ, Lammers, Shurna, Pelos gibi silahlarının dış şut tehditinin de olması Tenerife’ye üstünlük kurmasını sağlayacaktır. Bu kez ufak bir farkla da olsa Granca galibiyeti gelir diyorm. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.50
intobet Oranı: MS 1 – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …