Anasayfa / Genel / Belçika Sırbistan Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Belçika Sırbistan Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Belçika Sırbistan Maçı İddaa Tahmini 7.9.17
Belçika Sırbistan Maçı İddaa Tahmini 7.9.17

Eurobasket‘in vasat takımlarından Belçika ile şampiyonluk adaylarından Sırbistan D grubu  mücadelesinde 7 Eylül Perşembe günü öğleden sonra saat 17:15’da İstanbul Ülker Sports Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Sırbistan’ın rahat kazanmasını beklediğim maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Belçika lehine 13.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 153.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 795 koduyla açılan maçta Belçika lehine 13.5 handikap belirlenmişken toplam sayı limiti de 153.5 olarak set edilmiş.

Yetersiz Kaldılar

Turnuvanın en çok savaşan ve en inatçı takımlarından biriydi Belçika. Ancak zorlu D grubunda yaşam belirtisi gösteremediler. Son maçta da 12 Dev Adam’a karşı bitime kadar direndiler ama yeterli olmadı, güçleri yetmedi. Özellikle işin hücum tarafında sınırlı kadroları ile skor bulmakta ve yaratıcılık konusunda çok zorlandılar. Savunmada ortaya koydukları savaşın karşılığını genelde alamadılar. Daha kolay bir grupta olsalar belki son 16 için şansları olurdu ama burada olmadı, artık prestij maçına çıkacaklar.

Az Hata Yaptılar

Sırbistan ciddi eksiklerine rağmen halen bir yıldızlar topluluğu ve Bogdanovic ile Marjanovic liderliğinde turnuvada her takımı da yenebilirler. Rusya ve Letonya’nın çok iyi performans gösterdiği ve 12 Dev Adam’ın genç kadrosu ile bu 3 takımı zorladığı grupta sadece bir kere Rusya’ya karşı hata yaptılar, onun dışında kusursuza yakın oynadılar. Belki maçlar içerisinde zor anlar yaşadılar, farklı geriye de düştüler ama bir  şekilde yıldız isimlerinin de sorumluluk alması ile geri dönüp kazanmayı bildiler. Hücumdaki yeteneklerinin yanında savunmada da sert ve enerjik bir takım olan Sırbistan bu maçı kazanması durumunda eğer 12 Dev Adam Letonya’yı yenemezse liderliği de garantilemiş olacak.

Belçika – Sırbistan İddaa Tahmin

Belçika hücumdaki sınırlı ve genelde dış şutlara dayalı olan performansını savunmadaki sertliği, direnci ve savaşçı kimliği ile kapatmaya çalışıyor. Ancak Sırbistan karşısında artık bunu yapabileceklerini düşünmüyorum. Yarı sahada oynamayı seven ve bu şekilde de maç kazanabilen Sırbistan’ın maçı rolantide götürüp düşük skorlarda ama farklı bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

Güven indeksi: 7/10

İddaa Oranı: MS 2 (-13.5) / 1.70 & ALT (153.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (13.5) / 1.91 & ALT (153.5) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir