Anasayfa / Boston Celtics / Boston Celtics – Indiana Pacers İddaa Tahmini 02.11.23

Boston Celtics – Indiana Pacers İddaa Tahmini 02.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Boston Celtics Perşembe günü saat 02:30’da Indiana Pacers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 232.5 olarak açıklamışlar. 

Boston geçen sezon olduğu gibi bu sezon da konferansın güçlü şampiyonluk adaylarından birisi. Nitekim sezona üçte üç ile başlayarak da bu iddialarının altını doldurdular bana göre. Ayrıca son 2 maçlarında bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerinin de altını çizelim, Heat’i içerde 119-111 ve deplasmanda Wizards’ı 107-126 ile geçmeyi bilmişlerdi. Önemli bir eksikleri bulunmuyor bu maç öncesinde.

Pacers ise bu sezon iddialı play-off adaylarından biri olacağını gösterdi sezon başında. İlk 2 maçlarını üst üste kazandıktan sonra son maçta evlerinde Bulls’a sürpriz bir şekilde yenildiler. İlk 2 maçta sergiledikleri etkili hücıum performansı da gözlerden kaçmadı, sırasıyla 263 ve 238 sayı izletmişleri bize o maçlarda. Mathurin, Haliburton, Jalen Smith gibi önemli isimlerin durumları maç saatinde belli olacak. Bu 3 isim son maçta 42 sayılık katkı vermişlerdi!

Boston elbette daha kaliteli ve daha tecrübeli bir kadroya sahip ancak Pacers’ın da bu sezon doğunun dişli takımlarından biri olacağı da bir gerçek. Dolayısıyla iki takım adına da zor ve çekişmeli bir maç olacağını düşünüyorum. Bu çekişmenin de hücum performanslarını yukarı çıkaracağını tahmin ediyorum. Bir tarafta Tatum, Brown, Porzingis, diğer tarafta Turner, Brown, Hield ve oynarlarsa Mathurin ile Haliburton varken kazananın 120 ve kaybedenin 115 baremlerini zorlanmadan geçeceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (232.5) – 1.50
Bets10 Oranı: ÜST (232.5) – 1.77
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Turkish Airlines Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 05.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde Alba Berlin Salı günü saat 22:00’da Zalgiris Kaunas ile …