Güncel
Anasayfa / Anadolu Efes / Cedevita Olimpija – Anadolu Efes İddaa Tahmini 01.09.23

Cedevita Olimpija – Anadolu Efes İddaa Tahmini 01.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Slovenya’da Kranjska Gora salonunda oynanacak karşılaşmada Cedevita Olimpija Cuma günü saat 18:00’da temsilcimiz Anadolu Efes ile karşılaşacak. Hovarda temsilcimizin galibiyeti için oranı 1.44 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Ev sahibi olan Sloven ekibi, koç Pianigiani’yi göreve getirerek yeniden yapılanmaya gitti. Kadrolarına baktığımızda yolu ülkemizden geçen 3 önemli ismi görüyoruz; Justin Cobbs, Sean Armand ve Jaka Blazic. Ayrıca pota altında Shawn Jones en güvendikleri isim olacak. EuroCup’da temsilcimiz Beşiktaş ile aynı grupta yer alacaklar ve mütevazi bir kadroları olduğunu söyleyebiliriz. 

BSL’nin son şampiyonu Anadolu Efes ise koç Can’ı göreve getirerek yeni bir sayfa açtı ve yeni kadrosuyla ilk sınavını verecek. Larkin, Darius Thompson, Bryant, Beaubois, Clyburn, Tyrique Jones, Pleiss, Willis, Zizic’den oluşan güçlü yabancı rotasyonunun tamamı hazır ve kampta takımla beraber çalışıyorlar. Ayrıca yerli rotasyonunun önemli isimlerinden Ercan, Erkan ve Erten de koç Can’dan forma bekleyecekler bu hazırlık maçında. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Efes yeni kurulmuş bir takım olsa da elinde Larkin, Bryant, Beaubois, Pleiss, Zizic, Clyburn gibi birbirleriyle oynamayı bilen, tecrübeli silahlar da var halen. Bu nedenle kalite farkınının yanı sıra adaptasyon konusunda da rakibinden bir adım önde olacaktır. Sonuçta bir hazırlık maçı ve bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim, direkt Efes galibiyetini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 2 – 1.44
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …