Anasayfa / Deportivo Campoalto / Deportivo Campoalto – Felix Perez Cardozo İddaa Tahmini 25.08.23

Deportivo Campoalto – Felix Perez Cardozo İddaa Tahmini 25.08.23

Paraguay Ligi kapanış etabında Deportivo Campoalto Cuma günü saat 02:30’da Felix Perez Cardozo ile karşılaşacak. Betroad toplam sayı limitini 149.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Campoalto şuana kadar 2 maça çıktı ve ikisini de farklı kaybetti. Bunun temel nedeni ise üretimde yaşadıkları kısır performanstı, ortalamada sadece 64 sayı gönderebildiler rakip potalara… Son olarak konuk ettikleri Libertad karşısında iyi savunma yapıp potalarında sadece 70 sayıya izin verseler de üretimde yine kısır kalıp sadece 66 sayı atınca yenilmeleri de kaçınılmaz oldu. Gaona 19 sayı, 10 ribaund ve Rolon 15 sayı, 4 ribaund ile yegane çift haneli skor üretebilen isimlerdi.

Cardozo da rakibinden farklı bir durumda değil. Onlar da şuana kadar çıktıkları 3 maçı farklı kaybettiler… Bu maçlarda onların da sorunu Campoalto gibi üretimdi. Sırasıyla 54, 59 ve 61 sayı üretebildiler. Son 2 maçta ise bizlere toplamda 141 ve 139 sayı izletmişlerdi sadece… Son olarak konuk ettikleri Olimpia’ya 61-78’lik skorla kaybederken Ferreira 12 sayı ve Rolon ile Sarubi 11’er sayıyla yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimlerdi.

İki takımın da temel sıkıntısı üretimde kısır kalmaları. Evet zaman zaman iyi savunma yapıyorlar ama ortalamalarına baktığımızda 60-65 sayı bandına bile çıkarken çok zorlandıklarını görüyoruz… Bu maçta da hücum performansı açısından birden bire patlama yapabileceklerini düşünmüyorum. Birbirlerini savunma anlamında zorlayacaklarını, zaman zaman sertleşeceğini öngördüğüm maçta karşılıklı olarak 75 bareminin altında kalacaklarını da tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: ALT (149.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …